17,7 мільйона людей в Україні потребують допомоги

26

Такі організації, як «Карітас», допомагають нужденним в Україні. “Необхідно більше підтримки” – звертається вона до уряду Німеччини.

 

17,7 мільйона людей в Україні потребують допомоги

17,7 мільйона людей в Україні терміново потребують допомоги, за даними Caritas International. Католицька гуманітарна організація продовжуватиме надавати підтримку людям в Україні та сусідніх країнах доти, доки це буде необхідно, запевнив її директор Олівер Мюллер у середу у Фрайбурзі.

Росія вторглася в Україну майже рік тому – 24 лютого 2022 року – і з того часу веде жорстоку агресивну війну. У 2021 році, до початку війни, у країні на східній околиці Європи проживало 41,4 мільйона людей, за даними Федерального статистичного управління.

Потребують отримують грошові карти і продукти харчування

Мюллер закликав уряд Німеччини підтримати організацію з надання надзвичайної допомоги. Він сказав, що також важливо, щоб неурядові організації враховувалися у процесі відновлення. Серед іншого «Карітас» займається розподілом продуктів харчування та питної води в охопленій кризою країні. Ця гуманітарна організація видає грошовим карткам для покупок.

У Німеччині «Карітас» також пропонує контактні пункти для біженців. Люди все частіше готуються до тривалого перебування в країні, повідомила організація “Карітас”, посилаючись на досвід співробітників своєї організації.

Мюллер повідомив, що його організація отримала пожертвування на допомогу Україні понад 74 мільйони євро. Ця гуманітарна організація працює в Україні через місцеву організацію «Карітас».

.

Читайте також:  Україна сподівається на нові обіцянки ЄС

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я