13 поліцейських та чиновників взято в заручники

15

За акцією протесту у штаті Герреро стоїть злочинний синдикат Los Ardillos.

 

Мексика: 13 поліцейських та чиновників взято в заручники

13 поліцейських та державних службовців було взято у заручники під час бурхливої ​​акції протесту на півдні Мексики. Про це повідомила міністр громадської безпеки Роза Ісела Родрігес (Rosa Icela Rodríguez).

За словами Родрігес, за акцією протесту, що відбулася у понеділок у штаті Герреро, стоїть злочинний синдикат Los Ardillos. Група вимагала звільнення 2-х своїх лідерів, які раніше були заарештовані з боєприпасами та наркотиками.

У штаті Герреро діють численні злочинні організації, які займаються торгівлею наркотиками, вимаганням та викраденням людей. Майже 9 років тому корумповані поліцейські викрали та передали наркокартелю Guerreros Unidos 43 студенти, які брали участь у семінарі для вчителів у цьому штаті. Пізніше було знайдено та пізнано лише частини кісток 3-х молодих людей. Причини викрадення досі не з’ясовані.

Викрадення поліцейської машини

У понеділок тисячі мешканців різних міст регіону паралізували столицю штату Герреро, місто Чілпансінго. Вони перекрили шосе, застосували насильство проти сил безпеки та викрали броньовану поліцейську машину, де проникли на територію палацу місцевого самоврядування. На місце було направлено 300 поліцейських, але вони уникли конфронтації.

«Уряд надає перевагу діалогу, але не дозволить себе шантажувати», – заявив президент Андрес Мануель Лопес Обрадор на своїй щоденній прес-конференції у вівторок. За словами міністра Родрігес, мешканці були змушені брати участь у протестах. За даними місцевої влади, у понеділок під час акції протесту постраждали 12 поліцейських та національних гвардійців. У вівторок автомагістраль було знову перекрито.

Читайте також:  Врятовані діти розповіли одну деталь про катастрофу

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я