10 людей загинули у пожежі на поромі на Філіппінах

24
Щонайменше десятеро людей загинули внаслідок пожежі на пасажирському поромі на півдні Філіппін у четвер увечері. 195 пасажирів і 35 членів екіпажу було врятовано живими з судна «MV Lady Mary Joy 3», повідомили представники берегової охорони та агентства боротьби зі стихійними лихами.

Пором спалахнув біля острова Балук-Балук приблизно за 880 кілометрів на південь від столиці Маніли близько 11 години вечора (за місцевим часом). “Більшість пасажирів у цей час спали”, – сказав Режард Марпе з місцевої берегової охорони.

Причина пожежі незрозуміла

Деякі пасажири в паніці стрибали у море, рятуючись від полум’я, сказав Ніксон Алонзо, голова агентства цивільної оборони регіону. «Дехто із загиблих було знайдено на кораблі, інші потонули». Причина пожежі спочатку була незрозуміла. Однак, за словами деяких тих, хто вижив, полум’я розгорілося в каютах з кондиціонерами.

Подорож водою є частиною повсякденного життя на Філіппінах. Архіпелаг складається з більш ніж 7000 островів. Через недостатні стандарти безпеки та перенаселеності часто трапляються аварії. Найстрашніша судноплавна катастрофа у мирний час сталася у філіппінських водах у 1987 році, коли пором зіткнувся з танкером. Тоді загинуло понад 4000 людей.

Читайте також:  Як діти пережили 40 днів у джунглях після авіакатастрофи

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я