зустріч із Сі Цзіньпіном відбулася

24

Подробиці візиту поки не розкриваються.

Alexxandar / shutterstock.com

Під час свого першого візиту до Китаю як канцлер Олаф Шольц був прийнятий главою китайської держави і лідером партії Сі Цзіньпіном. Переговори у п’ятницю у Великій залі народних зборів у Пекіні зосереджені насамперед на двосторонніх відносинах, геополітичних потрясіннях, викликаних війною в Україні, та напруженості навколо Тайваню. Візит Шольца до Китаю завершиться сьогодні.

Візит Шольца до Китаю – відповідно до антиковидних правил

Візит проходить відповідно до суворих заходів щодо боротьби з коронавірусом, оскільки Китай, як і раніше, дотримується суворої стратегії нульового поширення Covid. Сі Цзіньпін привітав канцлера без маски, але без рукостискання. Вони також сиділи один за одним за двома довгими столами на відстані. Шольц та його делегація переміщаються у герметично закритому «бульбашці». Ось чому цей одинадцятигодинний візит коротший, ніж будь-яка попередня подорож канцлера до Китаю.

Візит Шольца до Китаю – новий курс у відносинах

Раніше Шольц оголосив про новий курс щодо Китаю, який продовжує підтримувати президента Росії Володимира Путіна після вторгнення в Україну. Посилаючись на політичні зміни в Китаї, який під одноосібним правлінням Сі Цзіньпіна набуває все більш авторитарних рис і проводить агресивнішу зовнішню політику, німецькі урядові кола ясно дали зрозуміти, що не може бути «звичайного ведення справ».

Візит Шольця до Китаю – перший із європейців.

Канцлер Олаф Шольц (СДПН) прибув до Пекіна з першим візитом як глава уряду Німеччини. Його літак приземлився в аеропорту китайської столиці у п’ятницю вранці за місцевим часом. Після його приїзду на порядку денному зустріч із главою держави та лідером партії Сі Цзіньпіном. Шольц став першим главою західного уряду, який зустрівся з Сі Цзіньпін після його переобрання на посаду лідера партії майже два тижні тому.

Читайте також:  Депутати вимагають звільнення німецько-іранського громадянина

Переговори у п'ятницю у Великій залі народних зборів у Пекіні зосереджені насамперед на двосторонніх відносинах, геополітичних потрясіннях, викликаних війною в Україні, та напруженості навколо Тайваню.  rawf8/shutterstock.com

Шольц прибув до Пекіна з першим візитом як канцлер

Канцлер Олаф Шольц (СДПН) прибув до Пекіна. Його літак приземлився в аеропорту китайської столиці у п’ятницю вранці за місцевим часом. Після його приїзду на порядку денному зустріч із главою держави та лідером партії Сі Цзіньпіном. Шольц став першим главою західного уряду, який зустрівся з Сі Цзіньпін після його переобрання на посаду лідера партії майже два тижні тому.

Канцлера супроводжує близько дюжини топ-менеджерів, зокрема керівники Volkswagen, BMW, BASF, Bayer та Deutsche Bank. Шольц також зустрінеться із представниками місцевих компаній у Пекіні.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я