Значна більшість не вважає Німеччину сприятливою для дітей

21

Згідно з проведеним опитуванням, більшість батьків не вважають Німеччину сприятливою для дітей. У репрезентативному опитуванні, проведеному на замовлення парламентської групи ХДС/ХСС, 75% відповіли «Швидше ні» чи «Ні, безперечно, ні» на запитання про те, чи вважають вони Німеччину країною, дружньою до дітей. Більше половини з них дали останню відповідь. Тільки 23,4 відсотка вважають, що Німеччина доброзичлива до дітей.

«Сім’ї перебувають на межі вже майже три роки», – сказала сімейний політик ХДС та заступник лідера партії Сільвія Брехер в інтерв’ю газеті Deutsche Presse-Agentur. Закриття дитячих садків та шкіл призвело до втрати довіри. Крім того, накопичувалися «жахливі повідомлення», наприклад, про те, що діти початкової школи не досягають мінімальних стандартів у читанні та арифметиці, про нестачу місць у дитячих лікарнях та дефіцит ліків. Бреєр звинуватив уряд Світлофора в тому, що він відсуває проекти для сімей на другий план і нехтує дітьми та сім’ями. “Не дивно, що вони дали нам такий поганий табель”.

Дослідження, проведене інститутом вивчення громадської думки Civey, також було присвячене найсерйознішим проблемам, що турбують сім’ї з дітьми в даний час. Респонденти могли обирати зі списку. На першому місці у списку опинилися «витрати на покупки, житло та пересування» (58 відсотків), «якість шкільної освіти» (51 відсоток) та «сумісність сім’ї та роботи» (33 відсотки). Існують відмінності в залежності від вікової групи: сумісність сім’ї та роботи найбільш важлива для батьків віком від 30 до 39 років. Для 18–29-річних зростання цін є найсильнішим чинником занепокоєння.

Читайте також:  Президент Штайнмаєр вирушив до Камбоджі

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я