Як складалося особисте життя Ванесси Параді, яка вперше вийшла заміж у 45 років

241

Француженка Ванесса Параді вперше вийшла заміж у 45 років. Зараз вона щаслива із коханим чоловіком Самюелем Беншетрі. Але скільки до цього було чоловіків, розчарувань та поневірянь! Флоран Паньї, Ленні Кравіц, Бенжамен Біоле, Джонні Депп. Особисте життя Ванеси Параді, яка нещодавно відсвяткувала 50-річний ювілей, була наповнена крутими поворотами. Але саме ці повороти привели знамениту співачку та актрису до того, що вона має зараз.

Як складалося особисте життя Ванеси Параді

Безперечно, одні з найвідоміших стосунків Ванесси — це роман з Джонні Деппом. Вони були разом 14 років, але так і не узаконили свої стосунки. Крім того, про особисте життя Параді можна розповісти ще багато цікавого. Щоправда, Ванесса довгий час не могла похвалитися щасливою жіночою долею.

Перші серйозні стосунки у Ванесси почалися, коли їй було лише 16. Тоді співачка вже знала, що таке слава, адже її композиція Joe le Taxi викликала фурор серед слухачів. Ванесса була засліплена успіхом, а ще її очі сяяли від почуттів до 27-річного співака Флорана Паньї. Юна Ванесса заявила батькам, що тепер вона самостійна і сама зможе подбати про себе. Не довго думаючи, Параді втекла зі своїм коханим Флораном. Разом вони прожили три роки. Але загальна пристрасть до музики не згуртувала їх, а лише роз’єднала. Паньї не був такий успішний, як Ванесса. У відносинах з’явилася заздрість. Крім того, Флоран дуже ревнував дівчину до шанувальників. На такій негативній ноті вони розійшлися.

Ванесса далі будувала кар’єру, коли у її життя увірвався Ленні Кравіц. Співак і продюсер став другою великою любов’ю Параді. У їхніх стосунках усе починалось із роботи. Ленні мав продюсувати в Америці альбом Ванесси. Для цього виконавиця виїхала за океан. Щоправда, збиралася там пробути лише кілька тижнів, а затрималася на півроку. Закоханим навіть не завадило те, що Кравіц на той час був одружений на Лізі Боні. Вони розлучилися за рік після початку роману з Ванессою. Потім Кравіц та Параді зустрілися ще чотири роки. Нічого хорошого з того не вийшло. Співак зізнавався, що Ванесса просто з’явилася поряд у невідповідний момент.

Читайте також:  Який страшний інцидент передував розлученню Джолі та Пітта

О, Джонні

Цікаво, що з Джонні Депп Ванессу познайомив якраз Ленні Кравіц. До Джонні вона і пішла від Ленні. Що тоді почалося. На Ванессу впало багато негативу. Все через те, що молодого, успішного і красивого Деппа були закохані мільйони жінок. Вони заздрили Ванесікритикували її, особливо за зовнішність, та щиро не розуміли, що Джонні в ній знайшов.

Тим не менш, у пари все йшло непогано. Ванесса завагітніла. Спершу вона народила від Джонні дочку, а потім і сина. Проте все говорило про те, що навіть після появи спільних дітей Депп не збирається одружитися. Горда і незалежна Ванесса тягти актора до вівтаря насильно теж не збиралася.

На публіці пара виглядала дуже щасливою. Вони неодноразово наголошували, що офіційний шлюб їм зовсім не потрібен. Це формальність, яка ніяк не вплине на їхні стосунки. Але час минав, а квітуча Ванесса все більше в’яла. У них із Деппом доньки були проблеми зі здоров’ям. На цьому тлі ще й сам Джоні ставав проблемним – він випивав. В оточенні пари почали шепотіти, що Ванесса теж часто становила громадянському чоловікові компанію. Все це вплинуло на те, що співачка перестала мати той шарм, який так приваблював оточуючих. Напевно, Депп теж це помітив, тож поспішив проміняти Ванессу на молоду та амбітну Ембер Херд. Не сумніваємося, що багато років потому актор про це точно пошкодував.

Той самий – Самюель Беншетрі

Не варто квапити події, адже не одразу після розриву з Деппом Ванесса Параді зустріла свого майбутнього чоловіка. Було ще розчарування, наприклад, в особі музиканта Бенжамена Біоле. Схоже, чоловік був заряджений спортивним інтересом та Ванесса у його списку стала черговою галочкою. Пізніше ловелас пішов від Параді до її подруги Ганни Муглаліс. Схоже, на тому дружба жінок закінчилася. Але потім Ванесса відплатила Ганні тією ж монетою.

Читайте також:  Чому Карл Лагерфельд жорстко критикував пишних дам

Коли Параді зустріла письменника та сценариста Самюеля Беншетрі, багато хто не вірив у їхні стосунки. Адже Самюель визнавав лише одне кохання — актрису Марі Трентіньян. Вона була набагато старша за хлопця з бідної родини, але його це не збентежило. Самюель любив Марі найщирішим і найвідданішим коханням. Але актриса покинула його, промінявши на «поганого хлопця» Бертрана Канта. Бертран справді виявився поганим. Одного разу він, п’яний ревнощі, злістю та алкоголем, побив Марі. Так, що за її життя довелося боротися найкращим лікарям Європи. Жінку не врятували.

Трагедія сильно підкосила Самюеля Беншетрі, адже він ще любив Марі. Він не міг забути її. До речі, кажуть, що саме через повідомлення Беншетрі до Марі Бертран Кант розлютився і побив жінку. Після трагедії Беншетрі намагався жити далі, пробував вступати у стосунки. Але виходило погано. Кажуть, щоби забути жінку, треба написати про неї роман. Цим і зайнявся письменник. «Нашу з Марі історію не закінчено. Вона все ще зі мною»– Говорив Самюель за кілька місяців до зустрічі з Ванессою Параді.

До речі, повертаючись до монети, якою Ванесса відплатила своїй колишній подрузі Ганні. Саме з Анною у Беншетрі були стосунки після Марі. Подруга Параді навіть народила Самюелю дитину. Але коли Беншетрі зустрів Ванессу, його світ перекинувся. Схоже, чоловік зміг забути і Марі, і Ганну, матір своєї дочки. А все через нову світлу і сильну любов до Ванеси.

Дивно, як після всього пережитого Ванесса та Самюель знайшли один одного та облаштували для себе тиху гавань. У 2018 році вони оголосили про заручини. А за кілька місяців зіграли скромне весілля. “Все, що мені потрібно, – це любов”, – Говорила Ванесса. І, схоже, вона її нарешті знайшла — справжню.

Читайте також:  Чи був роман між Андрієм Данилком та його сценічною «мамою» Інною Білоконь

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я