Ваше життя зміниться: 5 речей із шафи, які потрібно викинути перед Новим роком

41

Розлучитися з минулим і відпустити його — цінна навичка. Хоча б тому, що він передбачає звільнення простору для чогось нового та важливішого. І напередодні Нового року — чудовий час для того, щоб зважитися на зміни.

Неактуальний одяг

Спідниця на випадок, коли ви нарешті схуднете; плаття з блискітками, в якому ви не ніколи не зважитеся вийти у світ (але чогось чомусь купили на розпродажі), подарований одяг, який незручно носити. Сміливо позбавляйтеся всього, в чому почуваєтеся дискомфортно, радить Marie Claire.

Чужі речі

Новий рік рекомендують зустрічати без боргів, а також не носити і не мати в гардеробі речей, які позичали вам знайомі. По-перше, вони несуть у собі енергетику попередніх власників, а вона не завжди може бути райдужною та позитивною. По-друге, взяті напрокат предмети (зокрема і одяг) завадять вам притягнути у життя фінансове благополуччя.

Погані асоціації

Якщо певна річ викликає у вашій пам’яті негативні спогади, не шкодуйте і сміливо позбавляйтеся її присутності. Предмети з гірким шлейфом минулого лише отруюватимуть енергетику вашого простору і завадять вам стати в новому році щасливими.

Зношені колготки та шкарпетки

Ми залишаємо їх, щоб піддягати під штани, і тому допускаємо в носінні та аксесуари з дефектами — адже зачіпку та заштопанну дірочку ніхто не побачить. Проте психологи звертають увагу, що такі звички впливають на нашу самоповагу. І якщо ви хочете навчитися любити себе, не полінуйтеся придбати нові колготки і комплект шкарпеток, а старі викинути.

Реч для особливого випадку

Це може бути одяг, який ідеально підійде для тематичної вечірки (яку навряд чи хтось влаштує) або вбрання, яке вже не так ефектно сидить на вашій фігурі. Видихніть, закрийте очі і назавжди позбавтеся непотрібної речі, якою б красивою і «особливою» вона не була. Якщо ви не носили її більше року, вона вам точно вже не потрібна.

Читайте також:  Топ-10 міст Європи з найкращими різдвяними ярмарками цього року

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я