Злодії знають: де не можна ховати гроші у квартирі

36

Квартирні крадіжки – поширена проблема у великих містах, з якою, дуже може бути, стикалися ви чи хтось із ваших знайомих.

Портал Glavred зібрав для вас інформацію, де в жодному разі не можна ховати гроші, оскільки про ці місця знають усі злодії.

У шафі чи письмовому столі

Багато хто звикли ховати гроші у шафі під купою речей, проте це погана ідея, оскільки такі місця злодії перевіряють насамперед. Також не варто зберігати свої заощадження в письмовому столі чи комоді. Злодії одразу ж наживуться на ваших засобах і залишать вас ні з чим.

У побутовій техніці

Деякі умільці примудряються сховати свої гроші у холодильнику, пилососі, мультиварці або системному блоці комп’ютера, проте це погана ідея. Досвідчені злодії перевіряють ці місця. Крім того, навіть якщо злодій не знайде ваших заощаджень у цих приладах, швидше за все, він забере якийсь із них, а потім продасть його.

У ванній кімнаті

Сховати гроші у ванній чи туалеті також не варто. Мисливці за легкими грошима завжди перевіряють зливні бачки, а також усі полички у ванній кімнаті. Крім того, не радимо ховати гроші у пляшках з-під шампунів. Хитрі злодії та про це теж знають.

У переносному сейфі

Дуже небезпечно зберігати гроші у сейфі, який не вмонтовано у стіну. Адже немає нічого легшого, ніж забрати такий сейф, а потім спокійно зламати його в якомусь потаємному місці. Тому, якщо хочете зберігати гроші в сейфі, вибирайте тільки надійний і якісний і обов’язково вмонтуйте його в стіну.

У книгах

Полиці з книгами також не варто використовувати як схованку для грошей, адже злодії вмить розмітять усі книги на підлогу. А коли книги будуть падати, то й усі заощадження випадають із них. Крім того, не варто ховати гроші у сейфах, які замасковані під книги. Досвідчені злодії знають про цей трюк і обов’язково заберуть із собою таку “книгу”.

Читайте також:  Як позбутися нічних кошмарів: 6 простих ритуалів

У ємностях із крупами

Деякі люди похилого віку використовують як сховище для грошей ємності з крупами на кухні. Однак злодії не церемоняться, а відкриють всі ємності і моментально висиплять усі крупи за кілька секунд. А з крупами випадуть і всі ваші заощадження.

За декоративними елементами на стінах

Не варто ховати гроші за картинами, приклеївши їх скотчем до заднього боку картини та повісивши її на стіну. Підлі злодії зривають усі картини та перевіряють, чи немає на них схованки. Також не варто ховати гроші за дзеркалами чи сімейними фото, що висять на стіні. Крім того, не радимо ховати гроші у вентиляції – це найгірше сховище.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я