«Жодних ознак теплоти». Як пройшла фатальна зустріч Вільяма, Гаррі та їхніх дружин

21

Останнім часом спілкування братів принца Вільяма та Гаррі залишало бажати кращого. Про Меган і Кейт взагалі говорити нічого. Родичі, навіть коли були поблизу один одного, не зустрічалися. Але зараз частково їх згуртувало спільне горе. Через два дні після відходу королеви Єлизавети II Гаррі, Меган, Вільям та Кейт зібралися разом у Віндзорі, щоб вшанувати її пам’ять. Але те, що Вільям і Гаррі помирилися, Залишається під питанням. Як пройшла їхня зустріч і що про це говорить експерт з мови тіла, розповімо далі.

Вільям і Гаррі помирилися? Як до цього причетний новий король

Щойно принц Чарльз змінив роль і став монархом Карлом III, він почав діяти. Щоправда, поки що у справах сімейних. Чарльз працює над возз’єднанням знаменитої четвірки: Меган, Гаррі, Кейт та Вільяма. Як повідомили поінформовані джерела західної преси, Чарльз провів “виховну” бесіду зі своїм старшим сином Вільямом. Кажуть, що батько був суворим і буквально наказав Вільяму помиритися з братом, «врегулювавши сімейний конфлікт із принцом Гаррі та його дружиною». Хоча спочатку Чарльз не горів бажанням бачити Меган Маркл на будь-яких зустрічах, пов’язаних із прощанням із Єлизаветою. Схоже, щось змусило його змінити думку.

Не факт, що Вільям був у захваті від розмови з Чарльзом, але все ж таки суперечити королю не став. Новоголошений принц Уельський після розмови з Чарльзом зателефонував братові Гаррі. Звичайно, всі тонкі деталі розмови невідомі, проте кажуть, що Віл зробив крок до примирення з Гаррі. Вони проговорили телефоном близько 45 хвилин.

Чоловік Кейт Міддлтон запросив Гаррі та Меган приєднатися до них із Кейт у Віндзорі, щоб вшанувати пам’ять королеви. Як бачиш, Гаррі погодився. 10 вересня четвірка з’явилася разом у Віндзорі. Вони здійснили прогулянку вздовж стіни із квітів. Звичайно, привід для зустрічі дуже сумний. Однак шанувальники в захваті від того, що родичі хоч на якийсь час спробували забути про свої розбіжності заради пам’яті королеви.

Читайте також:  Принц Гаррі розповів, як поспілкувався із примарою матері

Багато хто вважає, що ця зустріч стане поворотним моментом у відносинах братів та їхніх дружин. Це перший крок на шляху до примирення. Проте експерт із мови тіла, з яким поспілкувалися представники видання Daily Mail, бачить все не в таких райдужних тонах.

Експерт з мови тіла про зустріч братів та їхніх дружин

У Daily Mail поговорили з експертом з мови тіла Джуді Джеймс. Фахівець проаналізував поведінку братів під час зустрічі та дійшов висновку, що ніякої теплоти та ознак прихильності між братами немає і близько.. А довгоочікуваний світ настане нескоро.

На думку експерта, Вільям та Гаррі при зустрічі поводилися обережно. Можливо, їм навіть було ніяково знаходитися в компанії один одного. Щоправда, ці почуття можна запросто переплутати зі смутком, який однозначно відчувають брати після втрати близької людини.

«Принци з дружинами вишиковуються в єдину шеренгу і йдуть разом, хоча Вільям з Кейт рухаються трохи попереду. Це свідчить, що принц Уельський тримається як справжній лідер. А ось його молодший брат виглядає більш схвильованим, постійно торкаючись Меган, як би шукаючи у неї підтримки », – Каже Джуді Джеймс. До речі, ми писали про те, чому Гаррі та Меган постійно тримаються за руки.

Хоч зустріч братів і пройшла холодно, все одно це важлива подія. Адже для вирішення будь-якого конфлікту важливо спілкуватися. Чим більше брати говоритимуть один з одним, тим швидше розтане крига між ними. Рішення Вільяма зателефонувати братові (нехай і навіяне батьком) експерт вважає дорослим та правильним.

А ти як вважаєш, чи можливе примирення між Гаррі та Вільямом найближчим часом?

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я