Король Чарльз виселив Гаррі з подарованого Єлизаветою II котеджу.

31

П’ятикімнатний котедж Гаррі та Меган, подарований колись парі Єлизаветою II на весілля, більше не належить принцу! Про це публіку повідомили британські газети на початку березня. Громадяни Сполученого королівства здивовані. Чи бачиш, зазвичай подарунки монархів можуть бути вилучені у власників лише за бажанням самого дарувальника. Британці здогадуються, що у всьому королівстві лише Чарльз має силу скасувати наказ своєї покійної матінки. І ось що змусило нового короля Великобританії піти на такий крок.

Котедж Гаррі та Меган: прощай, нерухомість

Фрогмор-хаус

Заміська резиденція британської королівської родини, помпезний Фрогмор-хаус, знаходиться буквально за кілометр шляху від Віндзорського замку. Збудували величезний особняк ще у XVII столітті! З того часу там постійно знаходиться хтось із численних родичів правлячого клану Великобританії.

Місця у Фрогмор-Хаусі вистачає всім без винятку представникам британської королівської родини. Крім того, за минулі століття самотній особняк перетворився на своєрідний наделітний житловий комплекс. За задумом Єлизавети II, саме там мали оселитися принц Гаррі та Меган Маркл після весілля.

Рішення королеви

Правителька розсудила, що молодій парі не личить тулитися в одній зі спалень особняка. Тому на весілля Єлизавета II подарувала подружжю власний п’ятикімнатний будиночок поряд з основною будівлею комплексу Фрогмор-Хаус. П’ятикімнатний котедж Гаррі та Меган спочатку дуже сподобався нареченим!

Принц, наприклад, захоплювався розкішним подарунком бабусі. Гаррі з Меган не втомлювалися дякувати Єлизаветіі навіть якось помітили в ході чергового інтерв’ю: «Тепер у нашої родини в Британії завжди знайдеться місце, яке з повним правом можна назвати будинком». Більше того, принц із дружиною провели в котеджі ремонт, вклавши в нього два з половиною мільйони фунтів стерлінгів!

Фінал історії

На жаль, Гаррі з Меган не судилося насолодитися життям у Фрогмор-Хаусі. Щойно довівши ремонт до кінця, подружжя розплевалося з британськими родичами і поїхали за океан. З того часу котедж Гаррі та Меган пустує. А днями офіційні представники корони оголосили, що подружжя з нього виселяють!

Читайте також:  "Мама пішла". Не стало Джорджії Холт, матері співачки Шер

Подейкують, усьому виною остання витівка принца. Ми говоримо про поява мемуарів Гаррі, в яких аристократ вивалив на світ божий чимало брудної білизни, що належить сім’ї. Такого ні батько, ні брат чоловікові не пробачать. Так що Гаррі не просто виселяють із котеджу, а й попереджають — тільки, мовляв, спробуй з’явитись на церемонії коронації Чарльза.

Експерти впевнені — тепер Гаррі та Вільям точно підуть різними шляхами. І що характерно, це влаштовує обох принців. Меган з Гаррі демонстративно відмовляються влаштовувати розбірки за Фрогмор-хаус чи намагатися пробратися на коронацію Чарльза. Зараз, наскільки відомо знайомцям пари, вони більше стурбовані пересиланням речей, що залишилися в Британії, до себе в Штати. Сумний, але закономірний фінал.

Фото на прев’ю Gettyimages

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я