Анджеліна Джолі звинувачує колишнього чоловіка у шахрайстві

247

Розлучення Анджеліни Джолі та Бреда Пітта офіційно завершилося у квітні 2019 року. Проте колишнє подружжя досі активно протистоїть одне одному в американських судах. Спочатку знаменитості роками “ділили” спільних дітей. А тепер основним каменем спотикання стала виноробня Бреда Пітта та Анджеліни Джолі, куплена артистами ще далекого 2008 року. Так, днями Енджі наголосила, що думає, ніби колишній чоловік шахрайськими шляхами виводить з їхнього спільного бізнесу величезні суми!

Виноробня Бреда Пітта та Анджеліни Джолі

Питання особистої безпеки

Коли Бред з Анджеліною були парою, однією з основних їх проблем було надмірна увага з боку журналістів. Вагітну Енджі, наприклад, папараці просто переслідували, намагаючись всюди пробитися за зіркою. Тому, до речі, перша рідна дочка подружжя Шайло Нувель з’явилася на світ аж у Намібії!

Коли Джолі носила під серцем близнюків, подружжя не захотіло знову забиратися на край світу заради захисту від папараці. Бред знайшов інший спосіб захистити вагітну дружину. Актор виклав 60 мільйонів доларів за величезний, шикарний маєток на півдні Франції. Рішення спрацювало, Енджі без проблем народила двійню в Європі.

Особняк у Провансі

Французький маєток Chateau Miraval для подружжя Джолі-Пітт мав стати не лише сімейним гніздом, а й вдалим вкладенням грошей. Чи бачиш, крім величезного, розкішного особняка, де лише спалень виявилося 35 штук, подружжя придбало ще й навколишні землі. А до них додавалася, крім усього іншого, гуральня.

Тоді Бред не на жарт захопився виноробством. До речі, експерти зазначають, що виходило йому це непогано. Навіть сьогодні колекційні вина, створені Піттом, розходяться з аукціонів за добрі гроші. Але ось виноробня Бреда Пітта та Анджеліни Джолі з успішного бізнесу перетворилася на джерело проблем!

Читайте також:  Примадонна терміново залишила Росію через цькування дітей у школі

Зміни у житті

Як відомо, після розлучення з Енджі актор серйозно переоцінив своє життя. Зокрема, Бред позбавився застарілої тяги до міцних напоїв. В одному з інтерв’ю того періоду Пітт навіть говорив, ніби в процесі лікування зрівняв свою французьку винокурню із землею. Але, схоже, йшлося лише про одну з будівель…

Зараз доля винокурні залишається невизначеною. Судячи з останніх повідомлень, Пітт пропонував продати бізнес і розділити гроші. Джолі ж відповіла на це звинуваченням колишнього шахрайства. Якщо вірити Енджі, Бред намагається змусити її піти на відверто невигідну угоду!

Зрозуміло, Пітт не дурень, і знає, що діяти собі на збиток Джолі не буде. Тому, мовляв, актор свідомо затягує справу, виводячи паралельно кошти з гуральні через масу шахрайських схем на кшталт надмірно дорогого ремонту басейну в маєтку. Поки невідомо, хто правий, хто винен у цій тяжбі. Ясно лише одне — навряд чи чергове розбирання Джолі та Пітта завершиться незабаром.

Фото на прев’ю Gettyimages

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я