Жерар Піке змінив Шакірі півсотні разів

68

Хоч історія Шакіри та Жерара Піке закінчилася ще на початку літа, нові подробиці в ній виринають і зараз. Може, у когось за 11 років спільного життя цієї пари і склалася думка, що Жерар — зразковий сім’янин і чоловік, який любить, проте це виявилося вправно створеною ілюзією. Не будемо сперечатися, що Піке справді мали почуття до колумбійської співачки, але зберігати їй вірність постійно футболіст не зміг. Жерар Піке змінив Шакірі півсотні разів! Про це заявив журналіст Хорді Мартін.

Жерар Піке змінив Шакірі понад 50 разів

Вже не секрет, що знаменита пара розбіглася після 11 років спільного життя саме через зради Піке. Однак ніхто не підозрював, що футболіст встиг сходити ліворуч не раз і не два. Про пригоди іспанської легенди розповів журналіст і папараці Хорді Мартін. Гостру тему обговорювали у програмі Lo Se Todo.

За словами містера Мартіна, Жерар Піке змінив Шакірі стільки разів, що й порахувати важко. Журналіст назвав цифру 50, підкресливши, що зрад може бути навіть більшим. Останнім часом усі обговорювали роман Піке з молодою Кларою Чіа. Але інтрижка з цією блондинкою була далеко не єдиною за час відносин Піке та Шакіри (звичайно, якщо вірити пресі).

«Він зрадив їй не лише з Кларою Чіа. Він робив цю незліченну кількість разів. Шакіра дізналася про численні зради вже після розлучення з ним. Я можу вам сказати, що зрад може бути більше 50»– Заявив Хорді Мартін.

Цікаво й те, що Шакіру журналіст також не вважає святою. Він упевнений, що співачка мала інтрижку з виконавцем Malumaхоч вони виставляли це як дружбу. Шакіра та Maluma працювали разом, вони записали кілька треків. Але їх пов’язувало щось більше, ніж робота, упевнений Хорді Мартін. Коли про це дізнався Жерар, він був лютий. Але він не розлучився з Шакірою, бо знав, що теж наламав дров.

Читайте також:  Як Селена Гомес відповіла тим, хто критикує її постать

Піке та Шакіра після розставання

Шакіра довго не коментувала зміни у своєму житті після розлучення з Піке. Але нещодавно вона все ж таки зважилася це зробити. Співачка зізналася, що зараз їй дуже важко, і вона переживає за дітей.

Тим часом Жерар, як вважають у закордонній пресі, досить серйозно налаштований щодо своїх нових відносин із Кларою Чіа. Подейкують, що він віддав перевагу Чіа Шакірі, тому що вона набагато молодша. Чи це так, одному Піці відомо. Кларі 23 роки. Зараз вона працює у компанії Піке Kosmos Studio. За різними даними, з футболістом дівчина познайомилася або на спільному заході, або підробляла офіціанткою в ресторані, куди прийшов перекусити Жерар.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Clara Chia Marti (@clarachiamartii)

Ходять чутки, що Піке збирається зробити пропозицію Кларі. Він уже познайомив дівчину зі своїми близькими. Якщо це справді так, то цей рік явно став для Піке роком змін. Завершилися не лише його епохальні стосунки з Шакірою, а й його футбольна кар’єра. У листопаді 35-річний іспанець оголосив, що йде з великого футболу.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я