Шер зізналася, чому зустрічається із молодшими чоловіками

11
Шер

Різниця у віці у романтичних відносинах і сьогодні викликає хвилю обурення серед людей. Особливо, якщо йдеться не просто про зірки, але про знаменитих жінок. Так, наприклад, багатьох користувачів Мережі турбує досить просте питання: чому Шер зустрічається з молодшими чоловіками? Що цікаво, відповідь є. Понад те, дала його сама співачка.

Чому Шер зустрічається з молодшими чоловіками

Особисте життя Шер не може не привертати увагу як ЗМІ, так і пересічних мешканців Мережі. Адже американська співачка ніколи не відрізнялася постійністю у романтичних стосунках. Проте знаменитість була двічі одружена з Сонні Боно і Грегом Оллманом. У цих спілках актриса народила дочку Честиті та сина Елайджу. Знову піти під вінець підприємниця не наважилася.

Шер

Але це не завадило їй завести всілякі романи. Так, свого часу Шер зустрічалася з Велом Кілмером, Еріком Клептоном, Річі Самборою та Марком Хадсоном. Більше того, кілька місяців співачка мала стосунки навіть із 23-річним Томом Крузом. Акторці на той момент вже було 40 років.

Шер

У 2022 році публіка була приголомшена новим обранцем артистки. Ним став музичний продюсер та репер Олександр Едвардс. Різниця у віці знаменитостей складає 40 років, що, на думку публіки, є абсолютно неприйнятним. Ось тільки самі закохані вирішили не звертати уваги на критику та хейт на свою адресу. Більше того, вже на Різдво того ж року Едвардс подарував Шер перстень із діамантом. На жаль, вже навесні вони розлучилися, щоб восени вже зійтись.

«Я дуже сором’язлива»

Як би там не було, сьогодні знаменитості не соромляться з’являтися разом на публіці та різноманітних заходах. Хоча, варто зазначити, це ніяк не зменшує кількість негативних коментарів щодо їх різниці у віці. Не заспокоює злостивців і те що, що «любов не знає математики». Ці мудрі слова співачка якось видала під час одного із інтерв’ю.

Читайте також:  «Три магнітофони, три кінокамери закордонних». Як санкції вдарили по Олегу Газманову

Шер

А нещодавно з’явилася повна відповідь на питання, чому Шер зустрічається з молодшими чоловіками. Дала його сама актриса під час візиту до The Jennifer Hudson Show. Так, за словами знаменитості, якби вона вибирала однолітків, то варіантів було б критично мало.

«Я дуже сором’язлива, коли не працюю. І ще я трохи соромлюся чоловіків. Причина, через яку я зустрічаюся з молодими людьми, полягає в тому, що чоловіки мого віку або старші вже все в кращому світі. Але раніше вони завжди боялися наближатися до мене. Тільки молоді хлопці не боялися зробити перший крок. Вони сміливі. Все тому, що їх виховували такі жінки, як я!» – зізналася Шер.

Шер

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я