Більше уваги приділяти здоров’ю дітей

16
Генеральний секретар ХДС Маріо Чая закликав до узгоджених політичних дій у зв’язку з переповненими педіатричними кабінетами та нестачею сиропів від температури та кашлю для дітей.

«Питання здоров’я дітей зараз необхідно приділяти більше уваги. Нам потрібний зимовий спринт заради здоров’я дітей», – сказав депутат Бундестагу в інтерв’ю берлінській газеті Deutsche Presse-Agentur. «Нам потрібен саміт із закупівлі дитячих ліків у найкоротші терміни».

Необхідні прагматичні рішення

Необхідні прагматичні рішення для швидкого придбання найпростіших ліків, таких як сік від температури, а також інших препаратів для маленьких дітей, які стали дефіцитними, вимагає Чаю. Федеральний міністр охорони здоров’я Карл Лаутербах (СДПН) має закуповувати ліки у держави. У пандемії “Корона” це було можливо, тепер це буде можливо. Політична воля для цього просто має нарешті з’явитися».

Минулого тижня Лаутербах представив основні положення закону, який, серед іншого, передбачає нові правила ціноутворення та має зробити постачання більш економічно привабливими для постачальників. Загалом європейські виробники мають отримати більше шансів. Ці плани мають бути реалізовані у новому році.

Чаю: Чіткий мандат для ліків та медичних технологій.

Чай сказав, що необхідний чіткий мандат на те, які ліки і які медико-технічні матеріали в лікарнях закуповуватимуться безпосередньо федеральним урядом, у кращому випадку в ЄС. Аптеки повинні отримувати компенсацію за високі витрати, які вони несуть під час пошуку замінників ліків. Крім того, необхідно обговорити європейські обмеження на експорт ліків та медичних виробів, які стали дефіцитними у Європі та Німеччині. То справді був урок, витягнутий з пандемії Корони – «тоді це допомогло».

.

Читайте також:  Байден захищає реакцію на політ китайської повітряної кулі

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я