Землетруси поблизу Сирії та Туреччини не припиняються

16

Серія землетрусів у прикордонному районі Сирії та Туреччини не припиняється. Тепер із східного Середземномор’я повідомляють про новий землетрус.

 

Землетруси поблизу Сирії та Туреччини не припиняються

Навіть більш як через два тижні після сильних землетрусів у Туреччині та Сирії земля в регіоні не заспокоюється. Землетруси поблизу Сирії та Туреччини: Рано вранці в середу в східному Середземномор’ї, неподалік кордону Ізраїлю з Ліваном, стався землетрус магнітудою 4,4, про що повідомили Німецький дослідний центр геонаук (GFZ) у Потсдамі та американська обсерваторія. В Іраку, який межує із Сирією, приблизно за годину стався ще один землетрус магнітудою 4,6. Земля також здригнулася в Туреччині. Спочатку повідомлень про жертви не надходило.

Землетруси не припинилися, заявив голова Ліванського центру геофізики Марлен Бракс, повідомляють місцеві ЗМІ. Ще більше енергії зачинено під землею і тепер вивільняється. Регіон межує із двома великими континентальними плитами.

Серія землетрусів почалася 6 лютого, коли два землетруси магнітудою 7,7 і, трохи пізніше, 7,6 потрясли південно-східну Туреччину та північну Сирію. За ними було понад 6 000 афтершоків, згідно з турецькими даними.

У понеділок центр моніторингу землетрусів у Стамбулі повідомив про ще один землетрус магнітудою 6,4. З моменту катастрофи загинуло понад 48 000 людей, із них понад 42 000 – у Туреччині.

.

Читайте також:  Корнелія Зайбельд: "Лише меншість прославляє терор"

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :