Зеленський звернеться безпосередньо до американських компаній ВПК

16
Володимир Зеленський

Президент України наступного тижня візьме участь у конференції Національної оборонної промислової асоціації США.

Президент України Володимир Зеленський у середу, 21 вересня, візьме участь у зустрічі виробників зброї та керівників Міністерства оборони США, на якій він, як очікується, звернеться із закликом надати більше озброєнь для захисту своєї країни від Росії. Про це йдеться у попередньому повідомленні про виступ Зеленського, копія якого опинилася у розпорядженні агентства «Рейтер».

Зеленський має виступити на відеозв’язку перед учасниками конференції Національної оборонної промислової асоціації, яка відбудеться наступного тижня в Остіні, штат Техас. Президент України вперше безпосередньо звернеться до лідерів американської оборонної індустрії.

Олексій Резніков, міністр оборони України, також має взяти участь у конференції та закликати підтримати боротьбу країни проти російської агресії.

До складу асоціації входять Raytheon Technologies та Lockheed Martin, які спільно виробляють протитанкові комплекси Javelin, які використовуються українськими військовими.

Представники цих компаній та інших провідних виробників озброєнь, включаючи Boeing, Northrop Grumman, General Dynamics та L3Harris Technologies, були присутні на квітневій зустрічі, скликаній у Пентагоні для обговорення потреб України у зброї.

Читайте також:  Війна в Україні 14 грудня

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :