“Зелені” про страйк фармацевтів: неправильні ліки

26

Страйком у середу аптеки хочуть підкріпити свої вимоги, зокрема значно підвищити плату за послуги. Від політиків виходить критика – але й розуміння.

 

«Зелені» про страйк фармацевтів: неправильні ліки

Експерт Партії зелених з питань охорони здоров’я Янош Дахмен висловився про страйк фармацевтів та розкритикував їх за запланований цього середовища загальнонаціональний день протесту. “Аптеки потрібні нам як місця довіри, як місце, де можна вирішити питання здоров’я. Я розумію занепокоєння багатьох фармацевтів, але страйк – це справді неправильні ліки», – сказав він у вівторок в інтерв’ю радіо Deutschlandfunk.

Дахмен не дав фармацевтам надії на те, що їхню вимогу щодо підвищення зарплати задовольнять. Він сказав, що може зрозуміти це бажання, але воно, мабуть, нездійсненне – через необхідність економити. «Я бачу, що аптеки все ще перебувають у стані стресу через інфляцію та зростаючі витрати на персонал. Але політики відреагували на це гальмуванням цін на газ та електрику для малих та середніх підприємств та спробували вибудувати навколо них компенсаційні заходи», – сказав Дахмен.

«Ми знаходимося на початку парламентської процедури за важливим законом, який має значно покращити становище фармацевтів та доступність недоступних на даний час ліків. Необхідно говорити про те, як можна покращити ситуацію за рахунок скорочення бюрократії та цифровізації», – сказав Дахмен.

Асоціації фармацевтів склали список вимог із десяти пунктів та вимагають підвищення плати за рецептурні ліки з 8,35 євро до 12 євро за упаковку. Щоб надати вагу своїм вимогам, фармацевти планують закритися у середу та підтримувати постачання ліків для населення через аптеки швидкої допомоги.

Читайте також:  Путін здійснив несподіваний візит до окупованої України

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я