Зедер відкидає припущення про висування своєї кандидатури на посаду канцлера

7

Згідно з опитуванням, Зедер наразі є найпопулярнішим кандидатом на пост канцлера від ХДС/ХСС. Лідер ХСС не втрачає надії. “Моя робота – це Баварія”, – говорить він.

 

Зедер відкидає припущення про висування своєї кандидатури на посаду канцлера

Прем’єр-міністр Баварії Маркус Зедер (ХСС) відкинув припущення, що він може знову балотуватися на посаду канцлера. «Моя робота – це Баварія», – сказав Зедер у вівторок після спільного засідання кабінетів міністрів Баварії та Північного Рейну-Вестфалії у Мюнхені. Він сказав, що не хоче орієнтуватися на опитування, які зараз показують, що він є найпопулярнішим кандидатом від Союзу. Він пережив безліч опитувань, як найкращих, так і найгірших, сказав Зедер.

Угода про кандидата від Союзу на виборах до Бундестагу у 2025 році «точно не зірветься через нього», сказав Зедер. Для цього, за його словами, у Союзі буде розроблено чітку процедуру за участю лідерів двох партій та партійних комітетів.

Прем’єр-міністр землі Північний Рейн-Вестфалія Хендрік Вюст також наголосив, що опитування – це лише моментальні знімки. Велике зацікавлення питанням «К» показує, наскільки люди незадоволені нинішнім федеральним урядом. Він сказав, що важливо, щоб ХСС та ХДС працювали разом і щоб земельні об’єднання ХДС мали вагому думку щодо цього питання. В’юст є головою найбільшого та найвпливовішого земельного об’єднання ХДС у Північному Рейні-Вестфалії.

Мерц: Рішення з питання «К» буде ухвалено наприкінці літа 2024 року

Лідер ХДС Фрідріх Мерц підкреслив, що, на його думку, Союз має вирішити наприкінці літа 2024 року, з яким кандидатом у канцлери він піде на федеральні вибори 2025 року. «Я жодного разу не згадував весну 2024 року як дату прийняття рішення», – наголосив лідер парламентської партії ХДС/ХСС. “Я також ще раз обговорив це з (лідером ХДС) Маркусом Зедером”, – додав Мерц.

Читайте також:  Комісар з питань оборони закликає до більшої оперативності при реалізації програм вартістю мільярди євро

Згідно з опитуванням, проведеним інститутом Insa для газети «Більд», 31 відсоток опитаних вважає, що Зедер має більше шансів на успіх для ХДС/ХСС, 21 відсоток – Мерець. Проте відносна більшість у 39 відсотків із 1002 респондентів вважають, що ХДС/ХСС не має хороших шансів на успіх ні з Мерцем, ні з Зедером як головний кандидат.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я