ZDF дистанціюється від твіту Бемерманна на адресу ХДС

5

Компанія ZDF дистанціювалася від твіту сатирика Яна Бемерманна про лідера ХДС Фрідріха Мерца. «ZDF дистанціюється від заяви Бемерманна. Цей твіт є приватною заявою Яна Бемерманна, яка не має відношення до продукції ZDF», – заявила телекомпанія у Майнці. Раніше про заяву ZDF повідомили газети “Frankfurter Allgemeine Zeitung” та VRM.

Раніше Мерц на закритому засіданні парламентської фракції ХСС назвав Спілку «альтернативою для Німеччини зі змістом». Його коментарі у літньому інтерв’ю ZDF про роботу з AfD у муніципалітетах були сприйняті як пом’якшення чіткого розмежування ХДС та AfD. Мерц, однак, відкинув це і знову заявив, що Союз не співпрацюватиме з AfD.

“Своєю заявою Бемерманн образив не лише ХДС”.

Лідер фракції ХДС у землі Рейнланд-Пфальц Гордон Шнідер закликав директора ZDF Норберта Гіммлера чітко дистанціюватися від висловлювань Бемерманна. У листі на ім’я Гіммлера Шнідер написав, що твіт Бемерманна паплюжить одну з найбільших партій Німеччини і ображає її членів. «Тому необхідно терміново і негайно зробити офіційну заяву, в якій чітко вказувалося б, що подібні висловлювання несумісні з кодексом ZDF».

Бемерман не тільки образив своєю заявою ХДС, але й принизив жахи націонал-соціалізму, пише далі Шнідер і просить Гіммлера дати швидку відповідь, «чи маєте Ви намір позбавити його ефірного часу у зв’язку з неодноразовими промахами Яна Бёмермана». Карін Прієн, федеральний віце-президент ХДС, вже виступила з аналогічною критикою твіту Бемерманна. ZDF заявила, що лист «від пана Шнідера отримано і на нього, звичайно ж, буде дано відповідь».

Читайте також:  Хабек закликав дійти згоди щодо закону про опалення

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я