Заворушення після теракту на Західному березі річки Йордан

15

Два палестинські нападники вбили чотирьох ізраїльтян і поранили інших. Ізраїльські поселенці тепер розгнівані – і реагують.

 

Заворушення після теракту на Західному березі річки Йордан

Після смертоносного нападу на ізраїльтян на Західному березі річки Йордан розлючені ізраїльські поселенці влаштували там заворушення проти палестинців.

Декілька десятків поселенців підпалили магазини, автомобілі, поля, заправну станцію та оливкові дерева, повідомляють ізраїльські ЗМІ. Крім того, десятки поселенців повернулися до поселенського форпосту Евіатар у відповідь на напад.

Вчора двоє палестинських нападників убили чотирьох ізраїльтян і поранили ще чотирьох біля одного із поселень на Західному березі. Вони відкрили вогонь по автозаправній станції та ресторану неподалік Елі. Обох нападників було вбито. Ісламістська організація ХАМАС, яка керує сектором Газа, заявила, що нападники належали до військового крила організації.

ХАМАС назвав напад реакцією на дії Ізраїлю у секторі Газа та на Західному березі. Це також стосувалося військової операції в місті Дженін у понеділок, під час якої було вбито шістьох палестинців. За даними палестинського міністерства охорони здоров’я, 15-річна дівчинка також померла від отриманих поранень. Таким чином, кількість загиблих досягла семи людей.

Чи не одиничний випадок

Дженін вважається оплотом палестинських бойовиків. Тут постійно відбуваються сутички із ізраїльськими військовими. Армія здійснює все більше рейдів на Західному березі після серії нападів на ізраїльтян.

З початку року 133 палестинці було вбито під час ізраїльських військових операцій, зіткнень або після власних нападів. За той же період внаслідок нападів було вбито 22 ізраїльтянина, одного українця та одного італієця.

Ізраїль захопив Західний берег річки Йордан та Східний Єрусалим під час Шестиденної війни 1967 р. Палестинці претендують на ці території для створення власної держави.

Читайте також:  Тіло хлопчика підняли через 3 тижні

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я