Захист клімату в Берліні сходить нанівець

22

Модернізація адміністративної системи, перехід до енергетики, безпечний, зелений та чистий суспільний простір. Яраш очікує, що наступний уряд у найближчі три роки зосередиться на найнеобхіднішому.

Яраш: захист клімату в Берліні сходить нанівець

Сенатор «зелених» з питань довкілля та мобільності Беттіна Яраш побоюється зворотних кроків у політиці захисту транспорту та клімату. «Ми попереджали, що із чорно-червоною коаліцією прийде ретроградна коаліція», – заявила вона у суботу. «Це вже сталося: захист клімату та революція в галузі мобільності зводяться нанівець продовженням будівництва траси A100 та бетонуванням Темпельхофер-фельда».

Лідер ХДС Кай Вегнер, який стане новим правлячим мером у разі створення чорно-червоної коаліції, прокоментував обидва питання в інтерв’ю газетам «Berliner Morgenpost» і «Tagesspiegel» (обидва інтерв’ю опубліковані в п’ятницю): з питання Темпельхофер-фельда обидві партії займають позицію. Вегнер виступає за проведення референдуму щодо будівництва на краю Темпельхофер-фельда. Він також міг би передбачити проведення референдуму щодо спірного продовження автобану 100 на схід від Берліна. На його думку, подальше будівництво після нинішнього 16-го етапу будівництва просто необхідне.

«Пряма демократія розмотується референдумами згори, які мають розмотувати успішні референдуми знизу», – критикує Яраш. На референдумі 2014 року більшість проголосували проти розвитку.

“Гірше того, і A100, і Темпельхофер-фельд – це маневри, що відволікають від того, що терміново необхідно в найближчі три роки”, – продовжила Яраш. Для «зеленого» політика це модернізація адміністративної системи, перехід до енергетики, безпечний, зелений та чистий суспільний простір та реалістичні заходи щодо будівництва житла. «Я очікую, що наступний уряд у найближчі три роки зосередиться на найнеобхіднішому та забезпечить надійне виконання цих завдань».

ХДС та СДПН хочуть розпочати коаліційні переговори для формування нового земельного уряду в Берліні. Дата першої зустрічі ще не призначена. Вегнер заявив, що коаліційна угода має бути готовою до кінця березня.

Читайте також:  Пригожин заявив, що зупиняє наступ на Москву

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я