Забороняє соцмережі та телевізор. Як строга мама Джулія Робертс виховує своїх дітей

117

Джулія Робертс – мама трьох дітей. Вона знає, що виховання іноді може бути тяжкою роботою. Особливо в наш час, коли ти просто вмикаєш телевізор і гадки не маєш, що може вискочити на екрані цього разу. Отже, сьогодні у полі нашого зору чудова родина Джулії Робертс. Розкажемо про шлях, який пройшла актриса, щоб отримати те, що вона має зараз. А також поділимося правилами виховання Джулії і тим, що стоїть за її 20-річною перервою у зйомках ромкомів.

Сім’я Джулії Робертс та 20 років щасливого шлюбу

Джулія Робертс познайомилася зі своїм чоловіком Денні Модером на зйомках фільму, над яким вони разом працювали. Пара разом уже 20 років, і вони досі люблять один одного, як і тоді, коли тільки-но почали зустрічатися. Якось Робертс зізналася в інтерв’ю, що в неї досі пурхають метелики в животі, коли вона думає про свого чоловіка.

У розмові з Опро Вінфрі Джулія розповіла, чому вона почувається щасливим і задоволеним життям. Актриса ділиться, що величезна частина цього щастя. сім’я та шлюб. «Мій чоловік Денні справді запалив для мене світло. Я пережила всі ці дрібниці, які наповнювали моє життя, не стільки змінювали, скільки живили її вражаючим чином».— каже Джулія Робертс.

Джулія призупинила кар’єру заради сім’ї

У житті Джулії Робертс був досить тривалий період, коли шанувальники не бачили її в якихось акторських ролях. У романтичних комедіях вона взагалі довго не знімалася. Акторці доводилося враховувати як робочий графік чоловіка, так і графіки своїх дітей, перш ніж приймати радикальні рішення щодо нових проектів. Для Джулії пріоритетом стало виховання дітей. Вона була поряд з ними, коли у їхнього батька не було такої можливості.

Читайте також:  "Зовсім з глузду з'їхала": Мадонна опублікувала фото топлес, і виглядає це зовсім не сексуально

Методи виховання дітей

Джулія Робертс не з тих матерів, які все пускають на самоплив. Вона зізналася, що її методи виховання досить суворі. Джулія заборонила своїм трьом дітям користуватися соціальними мережами та обмежує кількість часу, який діти проводять перед телевізором. “Я намагаюся тримати їх подалі від соціальних мереж, тому що не зовсім розумію, навіщо їм це потрібно прямо зараз”– Поділилася вона.

Робертс – строга мама. Але вона намагається ніколи не виходити з себе. Для Джулії важливо, щоб її діти розуміли, де закінчуються межі дозволеного. «Якщо щось трапляється, я їх особливо не караю, волію вести з ними розмови. Я думаю, що моя серйозна особа — достатня кара».– Додала вона. Діти Джулії не ростуть розпещеними білоручками. Вони виконують звичайну роботу по дому, наприклад, заправляють ліжка та стирають білизну, бо це важливі життєві навички.

Один із головних пріоритетів Джулії та її чоловіка — виховувати своїх дітей осторонь публічного зіркового життя. Для цього голлівудська пара навіть переїхала з жвавого Лос-Анджелеса до Сан-Франциско. Джулія не хоче, щоб її дітей сприймали лише як нащадків кінозірки.

Кар’єра та сім’я

В одному з інтерв’ю Джулія Робертс розповіла, які почуття у неї викликають думки про кар’єру та сім’ю. «Акторська майстерність – це моя мрія, але це не єдина моя мрія», – Каже знаменитість. Власниця «Оскара» особливе місце у житті відводить для сім’ї. «Життя, яке я збудувала з моїм чоловіком, з нашими дітьми. І це найкращий матеріал. Сенс у тому, щоб повернутися додому наприкінці дня з тріумфом для них»– Каже актриса.

Спокійне сімейне життя важливе для Робертс, і вона каже, що старанно працює над підтримкою балансу у всьому. Як вважаєш, що варто взяти на замітку із методів виховання актриси?

Читайте також:  Що Кім Кардаш'ян вимагає від персоналу у будинку за 60 мільйонів

Джерело: Bright Side

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я