КНР пом’якшить правила припинення польотів для авіакомпаній

15

Тепер авіакомпанії не піддаватимуться санкціям з боку влади Китаю, за те, що на їхніх міжнародних рейсах прибуватиме Covid заражені люди.

КНР пом'якшить правила

За словами анонімних джерел, Китай активно працює над планами відмови від системи, яка карає авіакомпанії за те, що на їх рейсах зафіксовано факт ввезення випадків коронавірусу в країну. Фактично КНР пом’якшить правила, пов’язані з Covid для авіаперевізників. Це, у свою чергу, є першою ознакою того, що влада шукає способів послабити вплив політики Covid Zero.

КНР пом’якшить правила припинення діяльності авіакомпаній

Новинний портал Bloomberg зробив заяву на основі анонімних джерел про те, що державна рада Китаю, яка відповідає за бюрократію в Китаї, нещодавно звернулася до урядових установ, включаючи регулятор цивільної авіації, з проханням підготуватися до скасування механізму покарання авіаперевізників за те, що вони ввозять до країни. нові випадки Covid.

Зараз на авіакомпанії, які здійснюють рейси до Китаю з інших країн, діють спеціальні обмеження та санкції, які забороняють літати тими маршрутами, з яких раніше були привезені Covid-позитивні пасажири. Заборона для авіакомпанії поширюється на 1-2 тижні, залежно від того, скільки Covid-позитивних пасажирів вони привезли в країну цим маршрутом раніше.

У разі скасування такого контролю авіаперевізники більше не можуть бути оштрафовані і усунуті на певний термін від польотів.

Які кроки планується зробити для відновлення нормального авіасполучення в Китаї?

Поточна ініціатива є частиною ширшого триетапного плану, розробленого в середині року для нормалізації авіаційної галузі Китаю, кажуть джерела. Бо зараз країна фактично відрізана від решти світу через пандемію.

КНР пом'якшить правила зупинення діяльності авіакомпаній.  Фото: Viktor Gladkov / Shutterstock

Першим кроком було збільшення кількості рейсів до Китаю. Управління цивільної авіації Китаю (CAAC) заявило минулого місяця, що країна більш ніж подвоїть кількість міжнародних пасажирських рейсів у період з жовтня до кінця березня порівняно з аналогічним періодом минулого року, і перевізники, включаючи China Eastern Airlines та China Southern Airlines заявили, що вже розглядають можливість збільшення кількості рейсів.

Читайте також:  Таїланд може почати приймати карти «Мир»

Другий крок якраз спрощує роботу всім авіаперевізникам Китаю, що сприяє розвитку повітряно-транспортної системи. За словами анонімних джерел, третім кроком буде сприяння повному поверненню до нормального авіасполучення. У тому числі для іноземних туристів. Проте незрозуміло, якими є терміни реалізації цих кроків.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я