З лікарні у Рівному виписали трирічну дівчинку, яка потрапила під обстріл

12
поліція

У Рівненській обласній дитячій лікарні врятували життя трирічній Поліні, дівчинку травмувало під час вибуху в Мелітополі 30 вересня.

Матір, яка своїм тілом закрила дитину під час ракетного обстрілу, загинула. Із Запорізької області дівчинку доправили в лікарню на Рівненщину, де за її життя боролися майже місяць.

Із Мелітополя трирічну пацієнтку в Рівненську обласну дитячу лікарню привезли через п’ять днів після поранення, розповів Суспільному завідувач хірургічного центру Микола Поліщук, пише Суспільне.

“Множинні осколкові поранення тулуба, кінцівок. Із величезним дефектом гомілки, м’яких тканин. Мусили 5-6 днів пролікувати від інфекції, рана очистилася, провели пластику місцевими тканинами, вона пройшла успішно”, — сказав Микола Поліщук.

Під обстріл дівчинка потрапила 30 вересня біля Запоріжжя. Із сім’єю в евакуаційній колоні вони виїжджали із зони активних бойових дій.

Того дня загинули її старша сестра, брат та матір, яка врятувала трирічну доньку, прикривши її собою.

На Рівненщині проживали дідусь та бабуся дівчинки, тому із запорізького медзакладу її перевели в обласну лікарню.

“Це колективна праця — реанімація, операційна, хірургічний центр і суміжні спеціалісти, педіатри. Вона пробула в нас десь днів 15 і через три тижні, ми поклали на зняття швів. Шви знялися через три тижні, і зараз дитина в задовільному стані”, — повідомив Микола Поліщук.

Нині дівчинку виписали зі стаціонару. За даними завідувача хірургічним центром, з початку широкомасштабного вторгнення в обласній дитячій лікарні прооперували шістьох дітей, яких евакуювали із зони бойових дій.

Читайте також:  У Рівному трапилася ДТП: водій зніс електроопору

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я