З 12 грудня на маршрут у Рівному виходить автобус № 47а

69

Він сполучатиме Льонокомбінат з вулицею Тиннівською.

Раніше пасажири з цієї вулиці користувалися 58 маршрутом. Але, повідомили в управлінні транспорту і зв’язку, цей маршрут був збитковим, тож кількість претендентів, які готові були працювати на ньому, з кожним конкурсом зменшувалося. Та й навіть ті, що працювали надавали неякісну послугу, в першу чергу – не дотримувалися графіків. У результаті, оскільки охочих працювати на маршруті не було, його ліквідували з 1 грудня.

Аби люди мали можливість дістатися центральної частини міста і не лише, вирішили продовжити 47 маршрут на вулицю Тиннівську. Таким чином з’явиться новий маршрут 47а.

Як розповів головний спеціаліст управління транспорту і зв’язку Рівного Дмитро Царук, із понеділка автобуси 47а вже рухатимуться Тиннівською. На разі триває узгодження інтервалів руху.

“Важливо знайти спільне між частотою поїздки та наявністю пасажирів. Упродовж першого тижня роботи вивчимо, коли є найбільша необхідність у цих автобусах, а коли менша. Відповідно до цього і формуватимемо графік, аби всі було зручно – пасажири чітко знали, коли є транспорт, а перевізники не здійснювали порожніх рейсів,” – зазначив Дмитро Царук.

Упродовж першого тижня роботи перевізник визначиться із чітким графіком та інтервалами руху автобусів. 

Читайте також:  Де припаркувати авто на Північному: адреси стоянок

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я