Японія масово модернізує свої збройні сили

23
Японській танк

Японія переглядає свою безпекову політику і масштабно модернізує свої збройні сили. Очевидно, відступаючи від своєї досі орієнтованої виключно на оборону доктрини безпеки, союзник США хоче в майбутньому поставити себе в становище, що дозволяє знищувати позиції ракет противника ще до запуску снарядів.

У найближчі п’ять років оборонний бюджет має збільшити майже вдвічі – до двох відсотків від валового внутрішнього продукту. Таке рішення було ухвалено урядом прем’єр-міністра Фуміо Кісіди у рамках перегляду стратегії національної безпеки.

На тлі зростаючого прагнення Китаю до влади в регіоні, а також ракетних випробувань та ядерної програми Північної Кореї. Військовий вигляд Китаю – це «найбільший стратегічний виклик» усіх часів, йдеться у новому стратегічному документі. Держава, що захищає Японію, США, виражає це в аналогічних термінах. На думку японського уряду, протиракетної оборони вже недостатньо, щоб упоратися зі «значним посиленням» ракетних арсеналів таких країн, як Китай та Північна Корея. Проте вона хоче дотримуватись політики, «спрямованої виключно на самооборону». Японія стане військовою державою.

.

Читайте також:  IT-підприємець збирає гроші для партії "Вагенкнехт"

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я