Дитяча зона, медпункт та коворкінг: у Рівному відкрили великий вуличний пункт обігріву (Відео)

17

У Рівному на площі Перемоги відкрили найбільший вуличний пункт обігріву. Його на запит міської влади надала організація Remar S.O.S, яка працює у 72 країнах і допомагає людям, які тікають із зони бойових дій.

Намет встановили для того, щоб за потреби містяни та переселенці змогли зігрітися, зарядити телефони, а також поїсти, пише Суспільне. 

Італієць Беньяміно-Джовані Барра волонтерить у Рівному два місяці. Він — один з кількох іноземців, які зараз допомагають в найбільшому пункті обігріву у регіоні, що розташований на площі Перемоги. 

Фото Суспільного

“Моя мета як волонтера — дати людям полегшення від війни, забезпечити одягом, їжею, медичним супроводом, а також місцем для соціалізації. Я люблю робити все, що потрібно. Конкретно тут я будував частину підлоги, роздавав їжу та й загалом координував цей центр”, — розповів він.

 

Намет у Рівному на площі Перемоги встановлювали місяць. Усередині він поділений на кілька зон.

“Тут є рецепція, кухня, зона їдальні, де можна перекусити й попити чаю, а також зони відпочинку та коворкінгу. Дві зони дитячі, ігрові, зона гардероба. Медпункт обладнаний всіма необхідними ліками, кваліфікованим персоналом та ліжками, якщо потрібне тимчасове ушпиталення”, — зазначив волонтер Андрій Одарчук.

Фото Суспільного

Щодня в пункті обігріву організовуватимуть благодійні обіди, проте годуватимуть не всіх.

“Людина може прийти зарядити свій телефон, зігрітися, попити чаю з печивом. Також працюватиме кухня. Зараз ми більше орієнтуємось на те, аби приймати ВПО та людей зі складним фінансовим станом. Тому кухня буде обслуговувати тих людей, які мають відповідні довідки”, — пояснив він.

Пункт обігріву на площі Перемоги усім необхідним забезпечуватимуть волонтери, з бюджету міста гроші на його утримання не витрачатимуть.

“Цей намет є повністю автономним в плані того, що не потребує жодного фінансування з боку міста. Всі потреби намету покриваються безпосередньо місією Remar S.O.S, одяг завезений як гуманітарна допомога з баз місії з-за кордону. Продукти також закуповуються цією організацією, також підвозять і волонтери. Тобто жодного додаткового залучення коштів від міста чи від інших організацій не планується і в цьому немає потреби”, — додав Андрій Одарчук. 

Пункт працюватиме щодня з 8:00 до 22:00 години, а у разі повного блекауту — цілодобово. 

Читайте також:  З усіма викликами впораємося: у Держприкордонслужбі докладно розповіли про оборону кордону з Білоруссю

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я