Угоди з масками: Зедер відкидає особисту відповідальність

7

Прем’єр-міністр Баварії Маркус Зедер відкинув будь-яку відповідальність за недобросовісні дії при закупівлі урядом землі захисних масок Corona під час пандемії.

«Не було жодного впливу, жодних вказівок робити щось індивідуально», – сказав лідер ХСС під час надання свідчень у слідчому комітеті Маска баварського парламенту. Седер – останній свідок, викликаний для надання свідчень до комітету, який розпочав свою роботу близько року тому.

Центральна відповідальність за закупівлю масок лежала на Міністерстві охорони здоров’я та Державному управлінні з охорони здоров’я та безпеки харчових продуктів (LGL), сказав Седер. Він сам відповідав за визначення “великої лінії” у боротьбі з пандемією. «Як прем’єр-міністр, ви не повинні турбуватися про кожну деталь. Ви також не зважаєте на кожну маску».

Уряд землі Баварія зайнявся закупівлею масок, тому що світовий ринок зазнав невдачі. Але жодного впливу з боку уряду чи його членів не було. «Ніхто всерйоз не вірить, що міністр чи державна канцелярія сказали цю маску чи ні». Водночас, Седер розкритикував деяких політиків за те, що вони скористалися надзвичайною ситуацією для особистого збагачення за рахунок угод з масками.

Метою комісії, створеної у грудні 2021 року парламентом штату за наполяганням СДПН, «зелених» та ВДП, було і залишається, зокрема, з’ясування масок бізнесу уряду штату в пандемії «Корона», а також можливої ​​участі політиків та частково високих комісійних виплат також членам парламенту – у своїй комісійні надходили від залучених компаній.

Читайте також:  чи був знову замішаний "шаман"?

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я