Який зараз вигляд має Кончіта Вурст, скандальна переможниця Євробачення

382
Кончіта Вурст

На Євробаченні-2014 Кончіта Вурст викликала фурор. Жінка з бородою, яка взяла участь у конкурсі від Австрії, захопила публіку запальним виступом і надихаючою піснею Rise like a Phoenix. Новознайдені фанати Кончіти були чимало розчаровані, дізнавшись, що насправді ексцентрична співачка лише альтер его австрійського музиканта Томаса Нойвірта. До недавнього часу Томас продовжував використовувати образ, що полюбився людям. Але днями стало відомо, що Кончіта Вурст змінила імідж і стала виглядати зовсім по-новому!

Кончіта Вурст змінила імідж

Кончіта Вурст

Кінець історії жінки з бородою. Томас Нойвірт і його альтер его. Австрієць Нойвірт – професійний співак, модель і дрег-квін, який виступає на великій сцені з далекого 2006 року. Спочатку кар’єру Томас почав під власним ім’ям. Але 2011 року вирішив боротися за людські серця в образі ексцентричної бородатої співачки Кончіти Вурст. І здобув чималий успіх!

Кончіта Вурст

Помітну і галасливу Кончіту Томас створив не просто так. “Жінка з бородою – це яскраве висловлювання, каталізатор для дискусій на тему норми. Коли йдеться про свободу людини, зовнішність і стать не відіграють жодної ролі. Кожен повинен мати право жити так, як хоче, якщо це нікому не шкодить”, – стверджує Нойвірт.

Кончіта Вурст

Кар’єра Кончіти

Уперше в цьому образі Томас з’явився 2011 року на сцені одного з найпопулярніших реаліті-шоу Австрії. Відтоді чоловік регулярно виступав під ім’ям Кончіти, а в 2012-му вперше спробував себе у відборі на Євробачення. Мадам Вурст посіла друге місце, але гурт, який пройшов конкурс, у результаті навіть не потрапив до фіналу!

Кончіта Вурст

У 2014 році австрійська влада все ж пропустила Кончіту на Євробачення і не помилилася. Смілива бородата жінка стала візитною карткою Нойвірта. Під ім’ям Кончіти музикант записав два альбоми і 14 синглів. Але, що характерно, у всіх інтерв’ю Нойвірт чітко розділяє свій повсякденний і сценічний образи!

Кончіта Вурст

Прощання з Кончітою

Свого часу Том жартував: “Живу практично подвійним життям. На вихідних я дуже ледачий хлопець, але в будні – вкрай зайнята дама”. Але вже з 2017 року Нойвірт став помічати, що з Кончітою пора потихеньку прощатися. На думку співака, образ цей практично вичерпав себе. Так воно, схоже, і вийшло.

Кончіта Вурст

На початку червня 2023 року Кончіта Вурст змінила імідж, причому зробила це дуже різко. Як ми вже помічали вище, раніше Нойвірт чітко розділяв себе як чоловіка і свій жіночий образ. Тепер же в соцмережах Кончіти повнісінько цілком собі чоловічих знімків Томаса. Схоже, Нойвірт дійсно вирішив відправити свій жіночий образ на спокій.

Кончіта Вурст

Багато шанувальників австрійця щиро сподіваються, що співак не остаточно розлучився з проектом Кончіти. Інші ж щиро вітають зміни в житті Нойвірта. Щонайменше, Томас зараз має досить непоганий вигляд, тож прощання з Кончітою безумовно пішло йому на користь. Подивимося, як це все позначиться на подальшій творчості ексцентричного музиканта!

Читайте також:  57-річний фотограф із Сінгапуру має вигляд хлопчиська

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я