Який вигляд мають сини 43-річної зірки фільму “Один вдома” Маколея Калкіна

73
Маколей Калкін

Як стало відомо, Маколей Калкін отримав зірку на Алеї слави. Однак, що більш цікаво, на таку важливу подію зірка фільму “Один вдома” з’явився в компанії своєї нареченої і двох синів. Який же сьогодні вигляд мають спадкоємці Кевіна Маккалістера і кому присвятив свою промову актор, ти дізнаєшся в нашому матеріалі в найближчі кілька хвилин.

Маколей Калкін отримав зірку на Алеї слави

1 грудня 2023 року, через понад 30 років з моменту виходу кінострічки “Один вдома”, Маколей Калкін отримав зірку на Алеї слави в Лос-Анджелесі. Підтримати актора в такий важливий день прибули не тільки друзі та колеги, а й сім’я в повному складі. Так, на заході була присутня наречена Маколея Бренда Сонг і їхні сини Дакота і Карсон. До речі, хлопчикам наразі 2 роки і 11 місяців відповідно.

Маколей Калкін

Неважко помітити, що старший спадкоємець Калкіна неймовірно схожий на свого зіркового батька. Що цікаво, цим не міг не скористатися сам актор. Річ у тім, що Маколей уже встиг показати кінострічку “Один вдома” Дакоті. І, безумовно, дитині неймовірно сподобався фільм. Ось тільки сам чоловік вирішив переконати хлопчика в тому, що саме Дакота знявся в проекті.

“Я кажу: “Пам’ятаєш, у тебе було світле волосся? Пам’ятаєш, коли в тебе видалися нелегкі дні?” І він такий: “Так!” Він такий брехун”.

Маколей Калкін

Важливо зазначити, що для сім’ї Калкіна це перший офіційний вихід у повному складі. Ба більше, до недавнього часу шанувальники і зовсім не були впевнені в народженні у свого кумира другої дитини. Причини такого цілком прості. Бачиш, зірка кінострічки “Один вдома” вважає за краще не ділитися з громадськістю подробицями особистого життя.

Читайте також:  Помер американський актор Тайлер Крістофер

“Головне джерело підтримки”

На окрему увагу заслуговує промова 43-річного актора на церемонії відкриття зірки. Так, Маколей Калкін присвятив її своїй обраниці Бренді Сонг. До слова, вони почали зустрічатися ще 2017 року. Первісток же у закоханих народився навесні 2021 року. Ім’я Дакота він отримав невипадково. Адже саме так звуть сестру Маколея.

Маколей Калкін

“Я хочу подякувати Бренді. Ти – все для мене. Моє головне джерело підтримки. Тільки ти сьогодні ще більш щаслива за мене, ніж я сам. Ти не тільки найкраща жінка з усіх, що я знаю, а й взагалі найкраща людина. Саме ти подарувала мені мету, подарувала мені сім’ю. А тепер, коли в нас є наші хлопчики, ви троє – мої найулюбленіші люди. Я так вас люблю”, – промовив актор, не приховуючи сліз.

Маколей Калкін

Підтримати зірку фільму “Один вдома” прибули брати Маколея Рорі та Кіран. До слова, останній також з’явився у згаданій кінострічці в ролі Фуллера – брата Кевіна Маккалістера. Серед гостей були Сет Грін, Наташа Ліонн і Періс Джексон. Однак, безумовно, важливо згадати про ще одну гостю. І, що вже приховувати, без неї захід явно був би неповним.

Маколей Калкін

Мова, звісно ж, про актрису Кетрін О’Хара. Адже, як ти знаєш, саме вона виконала роль матері Кевіна. “Дякую, що запросив мене сьогодні! Вітаю тебе, Маколей! Твоя мама, яка кілька разів забувала тебе вдома”, – зі сміхом промовила знаменитість.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я