Що стало з Джекі Чаном

18
Джекі Чан

Як стало відомо, останнім часом темою № 1 у Мережі стала зовнішність зірки фільму “Карате-пацан”. І, що цікаво, причиною тому міг стати вік актора та майстра бойових мистецтв. Адже 7 квітня 2024 року йому виповниться вже 70 років. Що ж так стривожило коментаторів і який вигляд має Джекі Чан сьогодні, ти дізнаєшся в нашому матеріалі за найближчі кілька хвилин.

Джекі Чан сьогодні

Джекі Чан

За свою кар’єру Джекі Чан встиг знятися більш ніж у сотні картин, отримати тисячі пошкоджень тіла і заслужити любов мільйонів глядачів. Що цікаво, журналісти нерідко повідомляють про чергову травму актора. Так сталося і кілька місяців тому. Тоді ЗМІ заявили про термінову госпіталізацію знаменитості через черепно-мозкову травму, отриману під час зйомок. Щоправда, представники зірки бойових мистецтв так і не коментували ці чутки.

Джекі Чан

Неможливо перерахувати всі травми, які я отримав за ці кілька десятиліть. Кажуть, що я встиг переламати всі свої кістки – що, звісно, неправда. Я можу з упевненістю сказати: від кінчиків волосся на голові до нігтів на ступнях ніг кожен міліметр мого тіла хоч раз був травмований. Але я вірю, що через це проходять усі каскадери. І я не виняток“, – зізнавався чоловік у своїй книзі.

Джекі Чан

Однак, здається, усі ці дні безтурботної самовіддачі на зйомках зовсім скоро обірвуться. Адже цього року актор відсвяткує своє сімдесятиріччя, що явно не вкладається в голові, чи не так? До того ж важливо враховувати і той факт, що Джекі Чан сьогодні має далеко не молодий вигляд.

“Як же швидко летить час”

Так, нещодавно каскадер побував на одному із заходів, де зустрівся з вірними фанатами своїх робіт. І, безумовно, від них не міг сховатися той факт, що актор останнім часом сильно постарів. У нього з’явилася яскраво виражена сивина, зморшки, а сам Джекі виглядає неймовірно втомленим.

Читайте також:  Бред Пітт ніяк не почне нове життя

Джекі Чан

“Сумно і важко дивитися, як старіють легенди нашого дитинства”, “Для мене він завжди буде молодим”, “Я б із задоволенням подивився, як він грає старого майстра кунг-фу в класичному фільмі про бойові мистецтва”, “Як же швидко летить час”, “Нещодавно дивилася фільм. Там він має кращий вигляд. Тут втомлений”, “І все ж таки все ще стильний”, “Він виглядає так, ніби скоро почне навчати бійців Шаоліня в далекій гірській хатині”.

Джекі Чан

Як нескладно помітити, від побаченого настрій у шанувальників явно кращим не став. Однак деякі коментатори вважають, що це всього лише грим. Річ у тім, що Джекі Чан готується до ролі старця, який страждає від хвороби Альцгеймера в новій кінострічці. А тому бити на сполох все ж рано.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я