Чому Періс Хілтон скористалася послугами сурогатної матері

82
Періс Хілтон

Періс Хілтон встигла стати двічі матір’ю. Так, у січні у світської левиці народився хлопчик, а наприкінці листопада на світ з’явилася дівчинка. Однак, що не секрет, сама фотомодель виношувати дітей не наважилася, віддавши цю роль сурогатній матері. Але що ж зупинило кіноактрису від подібного рішення і що повідала Періс Хілтон про сурогатне материнство, ти дізнаєшся разом з нами в найближчі кілька хвилин.

Періс Хілтон про сурогатне материнство

Періс Хілтон

Мабуть, варто відразу ж зазначити, що Періс готова була самостійно виносити своїх дітей. До того ж, як вважають деякі користувачі Мережі, у світської левиці були на те всі можливості. Головною ж є безумовно гроші. Проте знаменитість не зважилася на такий крок. Причиною ж для цього послужила безпека.

Періс Хілтон

Так, у розмові з журналістами Періс Хілтон, говорячи про сурогатне материнство, зізналася, що побоювалася за здоров’я спадкоємців. Вона й справді хотіла стати повноцінною матір’ю, відчути почуття вагітності, першою почути крик малюка. На жаль, зірці довелося прийняти нелегке рішення і відмовитися від задуманого.

Періс Хілтон

У результаті Хілтон звернулася відразу до двох сурогатних матерів. Таким чином, їй пощастило всього за один рік стати матір’ю хлопчика і дівчинки. Феніксу на цей момент, як ти знаєш, уже виповнилося 10 місяців. А ось дочка Лондон народилася менше місяця тому.

Безпека понад усе

Періс Хілтон

“Сама ідея скористатися сурогатним материнством, безумовно, була неймовірно важким рішенням. Але моє життя занадто публічне. Дитина біологічно належить мені та Картеру. Однак ми вирішили, що краще нехай її виношує сурогатна мати”, – повідала Періс Хілтон.

Періс Хілтон

У цьому питанні знаменитість підтримує і її чоловік, бізнесмен Картер Реум. Варто зазначити, що вони почали зустрічатися ще у квітні 2020 року. Через рік світська левиця прийняла довгоочікувану пропозицію руки й серця. І вже в листопаді 2021 року вони стали щасливими чоловіком і дружиною.

Читайте також:  76-річна Шер виходить заміж? Співачка показала заручне кільце

“Тепер у нас із Періс сім’я. І ми хочемо, щоб вона росла і була нормальною. Ми маємо думати про безпеку. Коли ми йдемо на фермерський ринок, одна справа, якщо хтось зупиняється і просить Періс сфотографуватися. Зовсім інша справа – з дитиною у візку”, – зазначив Реум.

Цікаво, що деякі користувачі Мережі розкритикували Хілтон за подібні думки. Мовляв, навряд чи вона сама ходить на фермерський ринок.

Періс Хілтон

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я