Невропатолог у Києві: де знайти хорошого фахівця та як підготуватися до прийому?

15
Лікувально-діагностичний центр «Меддіагностика»

Нервова система – це одна з найважливіших систем організму людини. Вона відповідає за нашу свідомість, рухи, мислення, відчуття та багато іншого. Тому, якщо ви відчуваєте проблеми з нервовою системою, важливо звернутися до кваліфікованого фахівця. А якщо ви шукаєте його у столиці – то “невропатолог Київ” видасть купу результатів.

Як вибрати невролога?

Найважливіший критерій при виборі невропатолога – його кваліфікація. Лікар повинен мати відповідну освіту та досвід роботи. Ви можете перевірити кваліфікацію лікаря, подивившись його дипломи та сертифікати.
Також важливо, щоб лікар був досвідченим у лікуванні саме тих захворювань, які вас турбують. Якщо ви не знаєте, який лікар вам потрібен, ви можете звернутися до свого сімейного лікаря. Він допоможе вам підібрати необхідного фахівця.

Невропатологи Києва

Підібрали для вас кілька рекомендацій, де саме можна знайти хорошого невропатолога в Києві:

 1. В державних медичних установах. У Києві є багато державних лікарень, які мають відділення неврології. У цих відділеннях працюють досвідчені лікарі, які мають відповідну освіту та досвід роботи.
 2. В приватних клініках. У Києві є багато приватних клінік, які пропонують послуги невропатолога. У цих клініках працюють як досвідчені, так і молоді лікарі.
 3. За рекомендаціями друзів та знайомих. Звісно, якщо вони лікувалися у невропатолога, ви можете попросити їх порекомендувати вам хорошого фахівця.

До речі, розширений спектр послуг з різними видами досліджень та лікування надає Київський діагностичний центр – одна з передових клінік міста.

Коли потрібно звернутись до невропатолога

Але як визначити, що вам потрібен саме невропатолог? Надійний спосіб – це звернутись до свого сімейного лікаря для збору анамнезу та проведення первинного обстеження. Проте, є певні ознаки і симптоми, які можуть спонукати вас запідозрити саме неврологічні проблеми зі здоров’ям. З якими ж проблемами зазвичай звертаються до лікаря невропатолога?

 • головний біль та запаморочення – це і та сама мігрень, і ниючий біль, і важкість, і тиснучий біль;
 • проблеми із зором – двоїння в очах чи випадіння зон хору, біль в очах, помутніння без видимих на те причин;
 • тактильні порушення – відсутність чутливості в кінцівках чи інших зонах організму, поява дивних відчуттів (мурашки по тілу);
 • відчуття болю у різних частинах тіла – в попереку, в спині, в ногах, в руці, в грудях, в шиї чи між лопатками. Будь-який біль – це неврологічне порушення в першу чергу;
 • постійні стрибки тиску чи стабільно високі або низькі показники;
 • відчуття хиткості при ходьбі;
 • порушення процесу ковтання;
 • проблеми з функціональністю малого тазу.
Читайте також:  У Рівному врятували дівчинку, сім'я якої загинула під час обстрілу в Мелітополі ВІДЕО

Тож якщо ви маєте подібні проблеми – звертайтеся до профільного фахівця. А наступні кроки у вирішенні проблеми визначите шляхом детальних досліджень.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я