Чому Марк Цукерберг будує бункер і запасається продуктами

76
Марк Цукерберг

Як стало відомо, Марк Цукерберг готується до апокаліпсису. Вся справа в тому, що мільярдер зайнявся будівництвом “надсекретного комплексу”. Вартість останнього тільки за приблизними даними оцінюється майже в триста мільйонів доларів. Де ж Марк бажає перечекати кінець світу і про що він уже замислюється сьогодні.

Марк Цукерберг готується до апокаліпсису

Марк Цукерберг

Ні для кого не секрет, що засновник соціальної мережі Facebook відомий своїми нестандартними рішеннями та ідеями. Без однієї з таких не обійшлося і цього разу. Бачиш, Марк Цукерберг готується до апокаліпсису. Ба більше, бізнесмен готовий витратити чималі гроші, щоб бути впевненим у завтрашньому дні. Але про що ж ідеться?

Марк Цукерберг

Мабуть, варто перенестися на Гаваї. Саме тут, на острові Кауаї, наразі зводиться “надсекретний комплекс” Koolau Ranch, що розташувався на площі в 560 гектарів. Незважаючи на те, що будівництво завершено лише частково, цей комплекс уже можна сміливо назвати одним із найдорожчих особистих будівельних проєктів у сучасній історії. Адже на нього виділено не менше 270 мільйонів доларів.

Марк Цукерберг

При цьому на території комплексу заплановано понад дюжину будівель і два центральні особняки. Наземні споруди загальною площею в 5000 квадратних метрів будуть з’єднані тунелем. Останній, зі свого боку, веде до підземного сховища. І, що цікаво, його розміри не можуть не захоплювати. Бачиш, йдеться про площу в 464 квадратних метри. Також передбачено аварійний люк, до якого можна піднятися завдяки сходам.

Бізнесмен явно щось знає

Марк Цукерберг

Важливо відзначити той факт, що в Koolau Ranch будуть власні запаси продуктів, води та енергії. А гостям комплексу можна буде відвідати тренажерний зал, тенісний корт, басейни і навіть сауну. Пересуватися мешканці зможуть завдяки мотузковим мостам. Що ж до безпеки, то поки що йдеться лише про двометровий паркан. До слова, на останній надходять регулярні скарги місцевих жителів. Бачиш, тепер у них немає можливості насолоджуватися видом на океан. Ось тільки Цукерберга це, здається, анітрохи не хвилює.

Читайте також:  До якої угоди дійшли Алек Болдуін та чоловік убитої Галини Хатчинс

Марк Цукерберг

Але чому ж ідеться саме про підготовку до апокаліпсису, а не просто чергового заміського маєтку? Якщо вірити інсайдерам, які поділилися планами будівництва, то комплекс Марка Цукерберга обіцяє стати повністю самодостатнім. Крім згаданих запасів, територія забезпечується продовольством з ранчо і сільськогосподарських угідь. Останні розкинулися на 1400 акрах.

Марк Цукерберг

Однак точніші подробиці поки що отримати навряд чи вдасться. Бачиш, засновник Facebook змусив усіх будівельників підписати договір про нерозголошення умов і деталей будівництва. І випробовувати долю поки що ніхто не наважується. Адже один із працівників, який опублікував фото об’єкта в соцмережах, одразу ж розпрощався зі своєю посадою.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я