Заяча губа та інші вади знаменитостей

10
зірки Голлівуду

Актори, моделі, зірки Голлівуду… Нерідко ми забуваємо, що вони є такими самими людьми, як і ми з тобою. Проте це не заважає особливо вірним шанувальникам прагнути бути схожими на своїх ідеальних кумирів. Ось тільки не всі з них можуть похвалитися цим ідеалом. Сьогодні ми розповімо тобі про дефекти знаменитостей, про які навіть не знала наша редакція.

Дефекти знаменитостей

Наталі Дормер

Дивлячись на 42-річну Наталі Дормер, навіть не замислюєшся, що вона може опинитися в списку, де згадуються дефекти знаменитостей, чи не так? Адже у кадрі британка завжди виглядає органічно, вміло поєднуючи свою природну красу та талант. Проте за всім цим стоять роки старанної праці.

Наталі Дормер

Справа в тому, що у Наталі вроджений дефект – параліч Белла, також відомий як неврит лицьового нерва. Помітити таку особливість дуже просто, якщо актриса дивиться прямо в кадр. Приховати ж асиметрію зірці серіалу «Гра престолів» вдається завдяки своїй чарівній посмішці.

Наталі Дормер

Ештон Кутчер

Похвалитися дефектом може і 46-річний Ештон Кутчер. Щоправда, у його випадку справа торкнулася ніг. Чи бачиш, у американського актора зрощені два пальці на нозі. Проте чоловік Міли Куніс анітрохи не комплексує через таку особливість. Навпаки, в одному з інтерв’ю знаменитість навіть пожартувала про те, що це єдиний мінус на тлі всього ідеального.

Ештон Кутчер

Холлі Беррі

Що цікаво, аномалія з ногами є і у 57-річної Холлі Беррі. Чи бачиш, у американки з народження шість пальців на нозі. Для лікарів не було проблемою в перші дні провести операцію з видалення дефекту. Ось тільки мати майбутньої зірки відмовилася від послуги. Невідомо, чи були комплекси актриси в дитинстві. Однак сьогодні вона абсолютно спокійно ставиться до своєї особливості і навіть не проти приміряти відкриті туфлі та босоніжки.

Читайте також:  Чому Девід і Вікторія Бекхеми сплять окремо

Холлі Беррі

Хоакін Фенікс

А ось у 49-річної зірки фільмів «Гладіатор» та «Джокер» і зовсім була заяча губа. Щоправда, Хоакін Фенікс все ж відразу зробили операцію, що коректує. Проте в актора залишився шрам між верхньою губою та носом. Помітити його досить просто, якщо зірка позбавляється бороди та вусів для нової ролі. Але, як би там не було, такий дефект не завадив чоловікові стати голлівудською знаменитістю.

Хоакін Фенікс

Періс Хілтон

Зокрема, до сьогоднішнього списку, в якому розташувалися дефекти різних знаменитостей, потрапила й особливість 43-річної Періс Хілтон. Дивлячись на світську левицю, ти напевно помічав, що зірка подіумів намагається повертатися до камери правою стороною обличчя. Все через амбліопію, також відому як діагноз «лінивого ока». При амбліопії зоровий аналізатор обумовлений функціональними розладами, внаслідок чого ліве око здається менше правого. Хоча, безперечно, це не завадило Періс стати успішною бізнес-вумен.

Періс Хілтон

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я