“Якщо Трамп повернеться, я поїду з країни”

8

Музична ікона неодноразово публічно демонструвала свою неприязнь до Трампа.

Співачка Шер: "Якщо Трамп повернеться, я поїду з країни"

Співачка Шер: “Якщо Трамп повернеться, я поїду з країни”

Наступні президентські вибори у США мають відбутися у листопаді 2024 року. Колишній президент США Дональд Трамп уже оголосив про свій намір знову балотуватися до Білого дому. Співачка Шер серйозно боїться можливого повернення 77-річного президента, про що вона розповіла в недавньому інтерв’ю газеті «Guardian». В інтерв’ю вона вдесяте виступила з критикою Трампа і заявила про свій намір залишити країну у разі переобрання скандального республіканця.

«Минулого разу у мене мало не почалася виразка», – сказала 77-річна жінка. Хто знає, що буде, якщо він знову прийде до влади? Цього разу я поїду з країни». Нині, за її словами, її вже дуже турбує агітація, що різко посилилася, проти транссексуалів. «Йдеться про 500 законів, які вони намагаються ухвалити»– повідомляє Шер, чий син Чез Боно є транссексуалом. За її словами, буквально днями вона провела вечір із Чезом та двома транс-жінками: «Я сказала, що ми повинні триматися разом. Я не знаю, що вони зрештою планують для транссексуалів. Я б не стала нічого ставити їм у провину».

«Є речі, про які люди не дізнаються»

Музична ікона неодноразово публічно демонструвала свою неприязнь до Дональда Трампа. У грудні 2020 року вона сказала The Guardian: “Я його ненавиджу”. За її словами, Трамп отруїв культуру у її рідних США. Люди, які раніше просто дотримувались іншої думки, тепер стали відвертими ворогами. Вона ненавидить “навіть називати республіканця президентом”, – сказала тоді володарка “Оскара”.

Співачка була менш відверта щодо свого гучного роману з музичним продюсером Олександром «AE» Едвардсом, який молодший за неї на 40 років. “Є речі, про які люди дізнаються, і є речі, про які люди не дізнаються”, – сказала вона в інтерв’ю The Guardian.

Читайте також:  Байден наполягає на "дводержавному рішенні"

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я