Які звички крадуть у будинку щастя та фінансовий достаток

99

Кожен мріє бути фінансово незалежним та успішним. Проте не всі знають, що наші звички та думки можуть нам у цьому заважати.

Фахівці кажуть, що деякі речі ми робимо щодня і навіть не замислюємось, що шкодимо своєму щастю. Ці прикмети допоможуть вам позбутися безгрошів’я і стати трохи щасливішим, пише Glavred.

Кухонний стіл у будинку не повинен стояти порожній. Він завжди має бути прибраний і накритий красивою, чистою скатертиною. Під серветку варто покласти трохи щасливих купюр. Після догляду гостей скатертина обов’язково потрібно витрусити і простягати.

Звичка прибирати у будинку ввечері шкодить вашому щастю. За словами експертів, наводити порядки варто до 14:00.

Якщо ви маєте борги, з якими хочете розпрощатися, слід знати, що віддавати гроші варто правою рукою. Брати в борг гроші лише лівою. А всі фінансові маніпуляції варто проводити лише вранці.

Щоб у вашому гаманці завжди були гроші, не можна їх м’яти. Крім того, варто знайти гарний лист осики і покласти як оберег.

У неділю варто подавати милостиню нужденним. Це добрий знак, який приверне у ваше життя багатство.

Ніколи не витрачайте вашу зарплату першого дня отримання. Це дуже погана звичка, яка віщує великі втрати. Варто принести гроші до будинку та покласти на підвіконня. Нехай гроші всю ніч пролежать удома. Такий ритуал допоможе залучити фінансову енергію до вашого житла.

.

Читайте також:  Нові розцінки за полонених: ув'язнені з ПВК подешевшали

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я