Які тюльпани розкажуть про почуття, а які небезпечно дарувати: відповідь езотериків

120

Що езотерики думають про колір тюльпанів та які квіти краще не дарувати близьким людям?

Колегам та знайомим можете сміливо дарувати тюльпани. жовтого та помаранчевого кольору. Ці кольори означають, що ви поважаєте цих людей, а також хочете їм найкращого в житті, пише ТСН.

А ось вручати такі весняні квіти дружині чи дівчині небезпечно. Адже букет може спричинити чимало підозр. Езотерики нагадують, що у такому разі вони означають розлуку, невірність, розлучення.

Жовті тюльпани можуть чудово підійти подрузі чи близькому другові. У такому разі вони вже символізуватимуть дружбу, нерозривний зв’язок.

Для другої половинки краще вибирати тюльпани з фіолетовими або рожевими бутонами. Вони символізують вірність, щире кохання, ніжні почуття. Серед езотериків навіть є думка, що такі квіти допомагають пов’язати серця закоханих нерозривними узами.

А ось мами, бабусі та інші родичі оцінять тюльпани червоного чи білого кольору. Якщо ви хочете показати родичці свою прихильність, повагу та щире кохання, кращого весняного букета просто не знайти.

Темно-бордові бутони Обов’язково сподобаються серйозним жінкам після 40-ка. Їх можна дарувати колегам по роботі, якщо ви хочете показати, що ви цінуєте їхню думку.

Букети з тюльпанів, у яких поєднуються різні кольори, можна дарувати як коханим, подругам, і родичам. Красивими поєднаннями вважаються фіолетові з білими або жовтими, жовті з червоними.

Читайте також:  Який термін придатності купона, виданого системою депозитного пакування?

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я