Які бігові кросівки пропонує адідас?

36
бігові кросівки

Усі ми знаємо про те, наскільки корисним є ведення здорового способу життя. Сьогодні мільйони людей приєднуються до цього руху й активно змінюють свою фігуру та розум на краще. Що ж необхідно робити, щоб поліпшити свою буденність і знайти тіло мрії? Почнемо з того, що дізнаємося більше про спорт і його властивості!

Біг — це один із найпростіших варіантів тренувань, який має найбільшу кількість корисних властивостей. Усього за годину заняття ви можете спалити від 700 і навіть до 1300 калорій, що дасть змогу позбутися зайвої ваги швидко і легко. Крім того, регулярні навантаження допоможуть вам набути витривалості, звільнитися від стресу і втоми, підвищити рівень кисню і дофаміну. Для того, щоб зробити свої тренування комфортнішими, бажанішими та продуктивнішими, ми радимо насамперед купити зручну, якісну та естетичну спортивну форму. Саме від неї залежатимуть усі ваші відчуття в процесі.

Тут ми пропонуємо придбати бігові кросівки та познайомитися з асортиментом бренду adidas. Фірма з’явилася на ринку в 1925-му році та була заснована в невеликому містечку в Німеччині. Все почалося з того, що брати Адольф і Рудольф Дасслери заснували маленький сімейний бізнес і мріяли винаходити інноваційні технології для спортивних товарів. Їхній успіх стартував саме в той момент, коли вони виробили футбольні бутси з шипами на підошві, тому сьогодні фірма є виробником номер один у взуттєвій сфері.

бігові кросівки

Давайте ж дізнаємося, якими функціями наділені бігові кросівки адідас!

  • Boost — це матеріал, який забезпечує неймовірну амортизацію і м’якість. Він міститься в проміжній підошві і являє собою гранули з термопластику, які надуваються і перетворюються на енергозберігаючі капсули. Це покращує вашу ефективність і комфорт.
  • В основі Bounce лежить піноматеріал EVA, адаптований для ще кращого захисту та зносостійкості. Він дає змогу досягти найвищого рівня результатів і продуктивності.
  • Continental являє собою матеріал з каучуку, що відповідає за зчеплення з поверхнею навіть на слизькій підлозі. У парах з цією функцією ви зможете займатися в будь-яких умовах і місцях.
  • З Primeknit виготовляється верх взуття, що не має швів і сприяє зниженню тиску та навантаження на стопи.
Читайте також:  Відпочинок в інтернеті: найкращі напрямки для віртуального дозвілля

На офіційному сайті інтернет-магазину adidas ви можете придбати бігові кросівки та багато іншого. Вдалих покупок!

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я