Яке покриття для підлоги для того чи іншого приміщення?

107
покриття для підлоги

Підлогове покриття – один із основних елементів будь-якого інтер’єру. Квартира, будинок, офіс, магазин, ресторан або інший об’єкт – не важливо, для якого приміщення вибирається покриття, воно повинно відповідати кільком критеріям. Насамперед, варто враховувати специфіку приміщення: як часто, скільки людей, і в якому взутті будуть присутні у приміщенні. Важливо враховувати загальний дизайн інтер’єру. Якщо вибирається покриття для ванної, сауни або іншого приміщення з підвищеною вологістю, цей момент теж необхідно враховувати для оптимального вибору матеріалу. Наявний бюджет – також важливий чинник під час виборів покриття.

Яке покриття для підлоги?

Натуральне дерево – один з найпопулярніших варіантів при виборі багатьох предметів, включаючи покриття для підлоги.

Дошка з натурального дерева вимагає додаткової обробки та покриття захисним шаром лаку, при цьому цей матеріал є досить дорогим. Але створює неповторні затишні умови у приміщенні, радуючи навіть особливим ароматом.

Популярний також і ламінат. Його переваги полягають у наступних моментах:

  • Порівняно недорогий – набагато дешевше за натуральне дерево;
  • Не вимагає додаткової обробки, тому що проходить її при виробництві;
  • Дуже просто і легко монтується у будь-якому приміщенні – не потрібна спеціальна підготовка, можете покласти ламінат самостійно без допомоги майстра;
  • Десятки видів дизайну є варіанти, які зовні не відрізняються від натурального дерева, є моделі, що нагадують натуральний камінь та інші матеріали;
  • Сучасні варіанти ламінату мають відмінний захист від вологи та істертості – прослужить від 30 років навіть у тих кімнатах, де часто буває багато людей.

Паркет має ті ж переваги, що і ламінат, але відрізняється структурою та способом монтажу. При цьому нагадує натуральне дерево за своєю структурою. Вартість паркету вища, ніж у ламінату, але значно нижча, ніж у дощок натурального дерева.

Читайте також:  Олімпійський бокс

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я