Як знаменитості показують, що підбори призначені не тільки для жінок

17

Не всім відомо, що чоловіки носили підбори у минулому, задовго до того, як їх почали носити жінки. Таке взуття спочатку призначалося саме для представників чоловічої статі, але з часом все змінилося. Однак, як не дивно, каблуки, здається, знову повертаються до чоловічої модиОскільки все більше і більше знаменитостей починають приймати свою жіночну сторону, надягаючи улюблену пару каблуків. Багато зірок, зокрема Джаред Літо, Гаррі Стайлс, Трой Сіван та інші, зламали стереотипи суспільства і впевнено показали нам, що чоловіки носять підбори і це може бути красиво.

Історія чоловіків на підборах

Історія туфель на високих підборах походить від десятого століття. На відміну від сучасності, високі підбори не були модним аксесуаром — їх вперше одягли. перські кавалеристищоб їхнє взуття не сходило зі стремена при їзді на конях.

До кінця сімнадцятого століття так звана персидоманія стала модною тенденцією по всій Європі. Чоловіча мода сімнадцятого століття намагалася підкреслити стрункість чоловічих литок та стегон. Однак у міру того, як протягом вісімнадцятого століття взуття ставало гендернимчоловіки перестали носити підбори приблизно 1730 року через передбачувану фемінізацію.

Незважаючи на те, що каблуки вийшли з моди у вісімнадцятому столітті, статистика показує, що з 2017 року продажі чоловічого взуття на підборах зростають. Все більше і більше чоловіків демонструють свої улюблені підбори впевненіше, ніж будь-коли.

Символ влади та статусу

Багато відомих модельєрів ходять на високих підборах. “Я думаю, що є щось неймовірно освіжаюче в тому, що чоловік-дизайнер, такий як Марк Джейкобс, ходить на високих підборах”– сказав якось Ендрю Гроувс про Джейкобса, професора дизайну одягу Вестмінстерського університету.

Він також додав, що високі підбори стали потужним символом влади та статусу, а також, як це не парадоксально, домінування та підпорядкування. Однак в очах багатьох чоловіки в туфлях на підборах, як і раніше, вважаються дивними і викликають обурення у людей.

Читайте також:  Підозрювані члени ХАМАС перед слідчим суддею BGH

Високі підбори, як і раніше асоціюються з жіночою модоюХоча все більше і більше знаменитостей, таких як поп-ікони та рок-зірки, підтримують цю тенденцію для чоловіків. До речі, поширення підборів у чоловічому відділі магазинів вийшло за межі шпильок.

Зараз чоловікам є безліч різних типів взуття на підборах. Дизайнерські бренди, такі як Gucci, Maison Margiela та Saint Laurentзнали, що туфлі на підборах знову увірвуться в чоловічу моду, і скористалися можливістю розробити нові моделі в цій категорії.

Як сучасні чоловіки носять підбори

Звичайно, гуляючи вулицею, ти навіть сьогодні не зустрінеш багато чоловіків на підборах (швидше за все, не зустрінеш жодного). Однак зірки з гордістю та задоволенням хвалиться своїми улюбленими туфлями на червоних доріжках. Трой Сіван, Коді Ферн, Гаррі Стайлс, Джаред Лето, Адам Ламберт — це далеко не повний список тих, хто повертає моду чоловіче взуття на підборах.

Просто поглянь, як цим знаменитостям вдало вдалося стилізувати високі підбори у своїх вбраннях.

А що ти думаєш про високі підбори на чоловіках? Поділися думкою у коментарях.

Джерело: Bright Side

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я