Як США відреагували на антисемітизм та ісламофобію

14

Конфлікт на Близькому Сході дедалі частіше проявляється у школах та університетських кампусах.

Як США відреагували на антисемітизм та ісламофобію

У зв’язку з повідомленнями, що почастішали, про випадки прояву антисемітизму та ісламофобії у навчальних закладах США відповідальне відомство розпочало розслідування щодо 7 університетіввключаючи елітні Колумбійський та Корнеллський університети.

Цією заявою в Міністерстві освіти США відреагували на «тривожне загальнонаціональне зростання» кількості подібних повідомлень після нападу на Ізраїль угрупування ісламізму ХАМАС 7 жовтня.

Останнім часом конфлікт на Близькому Сході спалахнув і в університетах і школах. Американські ЗМІ повідомляють про випадки фізичного насильства чи загрозу його застосування. У шкільних кампусах з’явилися антисемітські та расистські графіті.

В Інтернеті з’явилися відеоролики, на яких видно, як молоді люди зривають плакати із фотографіями заручників із ХАМАСу.

Освітні установи зобов’язані захищати учнів

“Ненависті немає місця в наших школах”, – заявив міністр освіти США Мігель Кардона.

Якщо учні чи студенти піддаються нападкам «через те, що вони євреї, мусульмани, араби, сикхи чи представники будь-якої іншої національності чи походження», то відповідальні за це установи повинні вжити заходів «для забезпечення безпечної та інклюзивної освіти».

Під егідою Закону про громадянські права освітні установи США зобов’язані захищати учнів від дискримінації. Цей закон, ухвалений 1964 року внаслідок руху за громадянські права, і сьогодні впливає на багато сторін життя американського суспільства.

Він передбачає, що у США не допускається дискримінація людей за кольором шкіри, релігією, походженням чи статтю.

Читайте також:  Піт Сампрас розповів про рак своєї дружини

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я