Як Селена Гомес обійшлася з подругою, яка пожертвувала їй нирку

395

Селена Гомес знає, що таке популярність із самого дитинства. Однак не завжди слава приносила щастя актрисі та співачці. Часто через популярність та відсутність вільного часу дівчині було складно влаштовувати своє особисте життя. Селена і зараз практично не має близьких друзів. У недавньому інтерв’ю зірка заявила, що має лише одну гарну подругу. І це Тейлор Свіфт. Але колись у житті Гомес була ще одна дівчина, яка заради подруги пожертвувала власною ниркою. Хто віддав нирку Селені Гомес і чому зірка відплатила своїй рятівниці байдужістюРозкажемо далі.

Чому Селені Гомес знадобився донор

Вже у дитинстві Селена Гомес багато в чому відрізнялася від своїх однолітків. Коли батьки дівчинки розлучилися, мати почала водити Селену кастингами, щоб відволікти доньку від сімейних проблем. У маленької Гомес добре виходило заворожувати публіку. Її популярність стрімко зростала. Зрозуміло, що не всім дітям це подобалося. Хтось просто заздрив, хтось вважав, що він нічим не гірший. Селені за таких обставин було важко знайти своїх людейякі любили б її справжню.

Здавалося, все змінилося, коли в юному віці Селена Гомес знайшла своє кохання. Шанувальники фанателі від пари Гомес та Бібера. Правда, пізніше з’ясувалося, що спочатку все починалося заради піару. Потім уже між знаменитостями справді пробігла іскра. Коли вічне кохання пари виявилося зовсім не вічним, Селені довелося туго. Джастін швидко знайшов собі нову обраницю і навіть одружився. А ось Гомес довелося ковтати гіркі сльози. На тлі стресу погіршилося і її здоров’я. Якби Селена ще сама його не трунила, втішаючи себе алкоголем, а іноді й забороненими речовинами.

Селена почала різко набирати вагу. У пресі жартували, що дівчина заїдає бургерами та шоколадками своє розставання з Бібером. Але все було набагато сумніше. У Селени загострилися проблеми зі здоров’ям, а саме вовчак. Це захворювання може вражати будь-які органи, запалюючи сполучні тканини. В результаті лікарі повідомили Селені, що їй необхідно шукати донора нирки. Гроші не були проблемою, але навіть із ними артистці не вдавалося знайти відповідного донора.

Читайте також:  Українські знаменитості, що віддали життя за наше майбутнє

Хто віддав нирку Селені Гомес

Спасителькою для Селени стала її подруга дитинства Франсія Райса. У дівчат виявилася одна група крові, резус-фактор теж збігся. Франсія сама запропонувала допомогу Селені, що було великодушно і зворушливо. Тягнути було ніколи, тому фахівці провели екстрену операцію Гомес з пересадки нирки. На щастя, все пройшло вдало. Після операції дівчата поділилися у Мережі загальним фото: Селена та Франсія лежать поряд на лікарняних ліжках, дивляться один на одного, тримаються за руки, посміхаються. Шанувальники були нескінченно зворушені. А вчинок Франсії високо оцінили.

Говорять, що з дитинства дівчата були як сестри. Франсія виросла у великій родині. Вона вміє виявляти турботу, співпереживати та підтримувати. Залишитися осторонь, коли подруга мала проблеми, вона просто не могла. Цікаво, що своїй сім’ї дівчина не сказала, кому вона віддає бруньку. Франція, як кажуть інсайдери, молилася, щоби операція пройшла успішно.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Selenator🤍 (@selenatorsince2007xx)

Як Селена «віддячила» давню подругу

Звичайно, відразу Селена була нескінченно вдячна подрузі. Вона часто згадувала її в інтерв’ю. Гомес присягалася і божилася, що після такої серйозної операції вона не стане байдуже ставитися до власного здоров’я. Селена та Франсія спілкувалися і підтримували один одного і далі. Але це тривало недовго.

Своє здоров’я Селена знову закинула. Було б сказано забути недовго. Зірка знову повернулася до алкоголю та тусовок. Франсію це дуже засмутило. Вона просила Селену одуматися. Але подруга заявила, що нічого не змінюватиме і її все влаштовує. У результаті спілкуванню дівчат настав кінець. Кожна пішла своєю дорогою, і їх шляхи не перетиналися.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від @farandulanews

Але нещодавнє інтерв’ю Селени Гомес змусило публіку згадати про їхню дружбу з Франсією. В інтерв’ю Селена багато говорила про своє життя. Зрозуміло, згадувала і про розлучення з Бібером, і про важке дитинство, і ціну слави. Говорячи про дружбу, вона заявила, що має тільки одна близька подруга – Тейлор Свіфт. Про дівчину, яка пожертвувала Селені нирку, зірка навіть словом не обмовилася. Звісно, ​​шанувальники звернули на це увагу. У Мережі почалися розмови. Гомес називали цинічною, невдячною тощо. На це дівчина коротко відповіла: «Вибачте, що не згадала кожного, з ким знайома».

Як це сприйняла Франція

Схоже, що ситуація торкнулася і Франсію Райсу. Всі ці роки дівчина хоч і не спілкувалася з Селеною, проте здалеку стежила за нею в соцмережах. Зараз же Франція мовчки відписалася від своєї давньої подруги. Інсайдери діляться, що дівчині після цього важко вірити в дружбу. Вона зробила добру справу. А що отримала натомість? Франсія зізнавалася, що після донорства вона довго відновлювалася.

Читайте також:  Як Пірс Броснан зворушливо привітав дружину з 59-річчям

«У мене є собака, і я не могла з нею гуляти. Я активна людина, а два місяці я не могла навіть нормально ходити. Щодня я з нетерпінням чекала, коли зможу випити кави та погуляти, але я не могла цього зробити», – Розповіла дівчина. Коли її фізичний стан покращав, прийшла черга моральних травм. Дівчині прикро, що про неї забула подруга, яку вона вважала сестрою.

Не всі шанувальники після цього засуджують Селен. «Ну, чи не за безкоштовно ж ця подруга віддала їй нирку? А за мільйони та мільйони. Просто це не озвучується. І вони з розрахунку», – Озвучують думку в Мережі. А що ти думаєш про цю ситуацію? Чи можна назвати Селену невдячною?

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я