Корейський оператор LG UPlus створює Metaverse Campus

19

Студенти можуть відвідувати заняття та отримувати консультації з питань кар’єри у віртуальному кампусі.

Корейський оператор LG UPlus створює Metaverse Campus

Корейський оператор LG UPlus (LGU+) у партнерстві з Університетом Чонджу побудував Metaverse Campus для технічно підкованих студентів, знайомих із навчанням у віртуальному середовищі.

LGU+ та Університет Чонджу об’єднують зусилля, щоб подолати бар’єр між офлайн та віртуальним навчанням за допомогою Metaverse Campus під назвою «Meta-Life».

Студенти можуть відвідувати заняття, отримувати консультації з питань кар’єри та вивчати англійську мову у спеціально створеній зоні, заснованій на головній перехресній вулиці Нью-Йорка під назвою «42 вулиця».

Чонджу — місто, розташоване за 110 кілометрів на південь від Сеула. Його мешканці також зможуть відвідувати Metaverse Campus, використовуючи свої аватари.

Університет також сприятиме активному двосторонньому спілкуванню замість того, щоб студенти просто отримували інформацію на заняттях. Університет планує використовувати ігри, розроблені студентами на платформі Metaverse.

“Оскільки розвиток технологій віртуальної конвергенції посилює бажання отримувати досвід і знання в цифровому просторі, наша metaverse платформа послужить каталізатором інтеграції офлайн і онлайн кампусів, а також пожвавлення студентських спільнот”, – сказав у своїй заяві Хонг Янг-кі, викладач факультету, що відповідає за інновації в освіті.

Корейський оператор LG UPlus допомагає впровадженню web3 у сучасну освіту

У Південній Кореї університет Сунчунхян першим дозволив студентам знайомитися з викладачами та однокурсниками за допомогою аватарів.

Університет провів віртуальну церемонію надходження на тлі пандемії у 2021 році. Привітальні пакети, що включають VR-гарнітури, карантинні комплекти та USB-накопичувачі, були роздані заздалегідь.

Відеозапис віртуальної церемонії надходження, проведеної у співпраці з популярним поп гуртом Aespa, набрав 11 мільйонів переглядів на YouTube. Група привітала нових студентів спеціальним виступом на тлі об’єктів університету.

Читайте також:  Закон про заборону пропаганди ЛГБТ: якими будуть наслідки

Корейський оператор LG UPlus створює Metaverse Campus: Студенти можуть відвідувати заняття у віртуальному кампусі.  Фото: thinkhubstudio/shutterstock.com

LGU+ – південнокорейський оператор мобільного зв’язку, що належить корпорації LG, до якої входить LG Electronics. 7 листопада LG Electronics розмістила оголошення про пошук нового технічного директора для свого підрозділу Web3.

Як повідомляється на офіційному сайті компанії, LG Electronics у пошуку технічного директора з бізнесу. Він буде відповідати за розвиток нових напрямків у блокчейні та Web3. Також за налагодження міцних партнерських відносин на глобальній сцені Web3.

Крім сказаного вище, корпорація шукає технічного директора з дизайну сервісів. Він буде розробляти dApps та проводити подальші дослідження в галузі рішень blockchain та Web3.

У вересні LG запустила свою власну платформу NFT під назвою LG Art Lab. Майданчик доступний безпосередньо з головного екрана для користувачів у США. Користувачі можуть купувати, продавати та переглядати твори мистецтва NFT.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :