Як принц Гаррі з улюбленого онука перетворився на біль голови Єлизавети II

23

Так багато було розмов про те, чи помиряться Єлизавета та принц Гаррі. Багато років тому Гаррі називали улюбленим онуком Єлизавети. Але низка неприємних подій, кількох заяв і навіть претензій похитнула ідилію між бабусею та онуком. А зараз, на жаль, Гаррі вже не зможе сказати бабусі найголовніші слова. 8 вересня королеви не стало. І принц не встиг попрощатися з нею. Гаррі не вистачило всього кілька годин. Давай пригадаємо, якими були стосунки принца Гаррі та королеви і чому багато хто вважає, що для монархіні з улюбленого онука він перетворився на ворога сім’ї.

Єлизавета та принц Гаррі не встигли попрощатися.

Про те, що королеви Єлизавети ІІ не стало, у пресі офіційно повідомили о 18:30 8 вересня. Члени королівської сім’ї, покинувши все, мчали до монарха. Поспішав і Гаррі, але не встиг. Він прибув до Шотландії, але вже пізно. Деякі джерела стверджують, що з Гаррі була його дружина Меган Маркл. Але інші запевняють, що герцогиня до Шотландії не вирушила, до того ж затримала Гаррі своїми примхами. Офіційних даних із цього приводу немає.

Як би там не було, Гаррі любив свою бабусю. Хоч за останні роки їхні стосунки добряче зіпсувалися. Жаль, що вони не встигли попрощатися і сказати одне одному важливі слова. Давай згадаємо, як складалися стосунки близьких родичів, і поговоримо про те, чи правда, що для королеви Гаррі став ворогом.

Відносини принца Гаррі та Єлизавети II

Для підданих Її Величність завжди була суворим, але справедливим монархом. Однак для своїх онуків Єлизавета II залишалася дбайливою бабусею. Після трагедії з принцесою Діаною королева як могла підтримувала принців Вільяма та Гаррі. Кажуть, що саме молодший син Чарльза та Діани став для неї особливим онуком.

Читайте також:  Чому Гаррі та Меган не вдалося розбагатіти в Америці

Маленький Гаррі завжди вмів порадувати бабусю і постійно викликав у неї посмішку. Єлизавета так пишалася онукомколи той вступив до Сандхерста, а пізніше служив в Афганістані. Але з часом все змінилося, особливо після весілля Гаррі з Меганом. Подружжя неодноразово кидало тінь на монархію. І це явно не тішило королеву.

Королівські експерти вважають, що стосунки з бабусею у Гаррі почали псуватися через суперництво з братом. Гаррі хотілося, щоб вони з Меган були в рівних умовах з Вільямом і Кейт у всьому. Спочатку королева багато в чому йшла на поводу у онука, але є межа. Здавалося, Гаррі моментами забував про королівський протокол і про дотримання традицій. Закривати на це очі Єлизавета ІІ не могла.

Як весілля з Меган стало першою ланкою в ланцюгу розбрату

Єлизавета не була проти цього союзу, але поведінка принца Гаррі напередодні весілля її дуже засмучувала. Здається, Гаррі тоді забув про будь-яку повагу. Йому так хотілося догодити нареченій, що він і не помітив, як його передвесільні прохання перетворилися на жорсткі вимоги. Крім того, інсайдери стверджують, що принц дозволяв собі неналежну поведінку з персоналом.

У пресі активно обговорювали сварку герцогів Сассекських з іншими членами сім’ї через тіару, яку Меган мала надіти на вінчання. Але Меган не могла змиритися з тим, що на її весіллі щось буде не так, як вона хоче. Гаррі підтримував дружину і заявив усім, що Меган завжди отримує те, що хоче. Це була остання крапля, і королева сказала: «Досить».

До речі, пізніше виявилося, що Сассекс так і не засвоїли урок про спілкування з персоналом. Вже в першому своєму турне подружжя наламало дров, обходячись з персоналом неповажно. У палаці намагалися згладити всі кути і приховати інцидент, але пізніше, коли Гаррі і Меган вважали за краще вийти з родини, королева надала їх собі.

Читайте також:  Який вигляд має донька Орландо Блума і Кеті Перрі. Вони ховали її 3 роки

Чи стало рішення Гаррі та Меган скласти повноваження ударом для королеви

Як розповів принц Гаррі в інтерв’ю Опре, їхнє рішення не було несподіванкою для Єлизавети ІІ. «Я ніколи не дивував свою бабусю в поганому розумінні. Я надто її поважаю»— сказав тоді принц. Але так званий заколот герцогів явно залишив гіркий осад у серце королеви. Її Величності хотілося зберегти стосунки колишніми, помирити сім’ю з Гаррі та Меган. Для цього вона запросила до себе онуків Вільяма та Гаррі. Але старший не прийшов.

Пізніше все тільки посилилося. Постійні дрібні конфлікти постійно псували стосунки Єлизавети і Гаррі. Королеву вчасно не повідомили про хрещення Арчі. Пізніше подружжя проігнорувало королівське запрошення до Сандрінгема. А про своє бажання вийти з родини Гаррі та Меган повідомили, взагалі перебуваючи за океаном. Якось все не по-людськи.

Гаррі і Меган перейшли межу

Образ становило тільки більше. Сассексам заборонили використовувати їхнє привілейоване становище для просування своїх проектів. Так їм довелося відмовитися від монетизації свого бренду Sussex Royal. А коли Гаррі і Меган перейшли межу, прийнявши участь у шоу Опри ВінфріПро примирення з бабусею та сім’єю, здавалося, не може бути й мови. Ускладнювало становище Сассексов і те, що свої нападки у бік сім’ї вони висловили, коли принц Філіп перебував у шпиталі. Такого удару королева від коханого онука не чекала.

Засмучувало королеву і те, що Гаррі не відвідував дідуся у лікарні. На похорон Пилипа принц все ж таки приїхав. Але й тоді наробив галасу новим скандалом. Гаррі хотів бути присутнім на прощанні з герцогом Единбурзьким у військовій формі, але він втратив свої військові звання. Результатом стало те, що всі чоловіки династії прийшли попрощатися з Пилипом у цивільному одязі.

Читайте також:  Принц Гаррі розповів, як поспілкувався із примарою матері

Приїзд Гаррі та Меган на платиновий ювілей королеви не став кроком до примирення. Відносини з Сассекс так і залишилися холодними. Безперечно, королева завжди любила принца Гаррі, проте захист монархії для неї був понад усе.

Сумно, що зрештою Єлизавета і Гаррі так і не залагодили всі свої розбіжності. І зробити це не зможуть. Шанувальників найбільше цікавить, чи з’явиться Меган Маркл після всіх своїх випадів у бік королівської сім’ї на похороні Єлизавети II. Скоро дізнаємось.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я