Як провчити чоловіка, який тебе не цінує: 7 хитрощів для кожної жінки

190
секрет жіночий

Чоловік ігнорує, критикує, не допомагає? Спроби поговорити безуспішні? Заспокойтеся, помста – холодна страва. Сім хитрощів допоможуть елегантно провчити чоловіка.

Пригрозіть, що підете

Як не принижуватися у стосунках? Не закривайте очі на неповагу, приниження, постійну критику. Не мовчіть і не терпіть, якщо чоловік до вас так ставиться. Поговоріть із ним без претензій. Поясніть, що відчуваєте в такі моменти, чого б хотілося замість цього. Розберіться в причинах його поведінки. Можливо, вам теж варто щось змінити у ставленні до нього.

Вибудуйте особисті кордони, радить психолог Жаклін Джонсон. Скажіть, що приниження і неповага для вас неприйнятні, і пообіцяйте, що якщо наступного разу чоловік дозволить собі нешанобливо з вами спілкуватися, то ви зробите те, чого йому не хотілося б. Наприклад, підете до мами або подруги, з’їсте на квартиру. Якщо наближається відпустка, поїдете на відпочинок без нього, або що всерйоз замислитеся, чи потрібні вам такі стосунки, в яких вас не цінують. Виконуйте те, що обіцяєте, якщо кордони вкотре будуть порушені.

Зобразіть безпорадність

Кожну дівчинку мами і бабусі вчать ролі дружини. Але чи багато хто вчить хлопчиків бути хорошими чоловіками? У результаті деякі чоловіки й гадки не мають, яка їхня роль у стосунках, пояснює Лахлан Браун. Їм подобається зустрічатися з жінками, і їм потрібен хтось, хто буде про них піклуватися.

Не піддавайтеся на ці стереотипи. Примусьте чоловіка бути дорослим і відповідальним чоловіком, готовим піклуватися про вас. Для цього не звалюйте все на себе. Прикиньтеся слабкою і безпорадною, а йому надайте роль вашого героя. Зателефонуйте з магазину і попросіть прийти на допомогу, бо важкі сумки самі не донесете. Лампочка перегоріла – не вкручуйте самі, навіть якщо можете, нехай це зробить ваш герой.

Читайте також:  Як залучити гроші: перевірені способи, які знають лише багаті

Дійте від противного

Ще одна невелика хитрість, як вказати чоловікові на свою цінність, – діяти від противного. Він ніколи не допомагає вам із прибиранням будинку, готуванням їжі? Під час візиту до батьків залучайте його до допомоги, розповідаючи родичам (щиро, без натяку на іронію), як вам пощастило з чоловіком, який і пилососить, і прасує, і картоплю чистить. За слушної нагоди хваліть його за допомогу при друзях. Коли починає щось робити, особливо радісно сприймайте це, щоб він зрозумів, наскільки для вас це важливо.

Якщо він безсторонньо відгукується про вашу зовнішність, здібності, не миріться з цим і не дозволяйте йому таких висловлювань. Але подивіться на себе оцінювально. Нехай його слова виливаються не в образу, а в ентузіазм зробити себе краще. Намагайтеся завжди мати чудовий вигляд, ловіть захоплені погляди інших чоловіків і насолоджуйтеся власною чарівністю. Не сумнівайтеся: чоловік теж подивиться на вас іншими очима.

Відсторонитеся від обов’язків

Як провчити чоловіка, який постійно критикує? Відсторонитеся від виконання тих обов’язків і завдань, які чоловік піддає критиці. Попросіть його показати вам, як потрібно це робити. Контрольний постріл – ніжно поцілуйте його і щиро скажіть: “Дорогий, ти в мене чудовий! Вірю: у тебе все вийде краще, ніж у мене”.

Не мийте посуд, не готуйте йому тости вранці, якщо замість “Спасибі, люба!” чуєте “Ну, і де мені взяти чисту тарілку?”, “Знову тости пересушила!”.

Дайте чоловікові зрозуміти, що ви така сама людина, як і він, а не прислуга. Він теж може собі дозволити помити посуд, зробити вам каву вранці. Попросіть його про це і ніжно подякуйте. Дія – прерогатива чоловіка. Жінка народжена для того, щоб відчувати, пише автор в книзі “Призначення бути жінкою”, відчувати любов чоловіка в його діях щодо неї.

Читайте також:  Як облаштувати балкон для затишних розмов та зберігання речей?

На кілька днів залиште його одного з дітьми

Не ображайтеся на претензії чоловіка, а легко використовуйте їх як привід залишити його на кілька днів із дітьми, щоб розслабитися, відпочити і привести себе до ладу. Щойно він починає говорити щось на кшталт “На кого ти схожа?”, погоджуйтеся, що виглядаєте не дуже, але хочете зробити йому сюрприз у вигляді нової вас. Нехай він побуде зі спадкоємцями, поки будете чаклувати над собою.

Якщо чоловік упевнений, що сидіти вдома з дитиною простіше простого, не цінує вашу домашню роботу, надайте йому таку можливість. Скажіть, що потрібно допомогти подрузі або родичам, і зникніть на кілька днів.

Скопіюйте його поведінку

Спробуйте поводитися з ним так само, як він, але не принижуйте. Якщо чоловік вас ігнорує, дайте йому порцію ігнору у відповідь. Займіться своїми справами, розплануйте дозвілля без його участі. Коли він запитає, чому не сказали, що йдете на виставку, на прогулянку в парк, дайте відповідь щось на кшталт: “Я думала, ти, як завжди, зайнятий, тому й не запропонувала”.

Якщо ні про що не запитає, зателефонуйте в його присутності подрузі і поділіться яскравими враженнями, щоб він чув. Домовтеся наступного разу піти разом або в його присутності обговоріть захід із тими, хто був там разом із вами, заплануйте наступну подію. Проводьте час зі спільними друзями. При зустрічі вони розповідатимуть йому, як усе пройшло чудово і як шкода, що його не було.

Переночуйте в іншій кімнаті

Якщо чоловік ображає, тимчасово переїдьте в іншу кімнату, пояснивши такий крок душевним болем, який відчуваєте від його вчинку і неможливістю перебувати з ним в одному ліжку. Але не ставайте самітницею і не міняйте свій спосіб життя: звично спілкуйтеся з друзями, запрошуйте їх у гості та самі відвідуйте вечірки.

Читайте також:  5 ознак того, що ви перебуваєте у співзалежних відносинах

Якщо не хочете спати з ним в одному ліжку, а він вдає, що йому байдуже або йому справді байдуже, це значить, що він нехтує вашими емоціями, почуттями, а отже, і вами.

Жінці важливо, щоб її поважали, слухали і налагоджували з нею зв’язок. У цьому вона вбачає чоловічу надійність, пишуть психологи Джон Готтман і Джулі Шварц-Готтман та їхні колеги в книжці “Жінка. Посібник для чоловіків”. І цього достатньо для щасливого шлюбу.

Обираючи одну з хитрощів або одразу кілька, щоб провчити чоловіка, пам’ятайте, що ваша мета – не відігратися за образу, а звернути увагу чоловіка на ваші почуття, прибрати зі стосунків те, що заважає вам бути щасливими. Не перегинайте палицю, цінуйте себе, і чоловік не посміє вас образити.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я