Червоне вино вечорами допомагає схуднути

64

Коли справа доходить до схуднення, багато хто уникає вживання алкоголю. Але насправді необов’язково кардинально змінювати свій спосіб життя, адже червоне вино вечорами дозволяє прискорити втрату ваги. Це доводить проведене дослідження.

Гарвардська медична школа спостерігала за здоровими жінками загалом 13 років. Вони регулярно випивали келих вина вечорами. В результаті жінки на 70 відсотків рідше набирали вагу, пише портал Aussiedlerbote.de.

Важливо, щоб це було червоне вино. Це пов’язано з речовиною ресвератролом, яка перетворює шкідливі білі жирові клітини на бежеві. Такий жир легше спалюється організмом упродовж дня.

Ресвератрол міститься у червоному винограді. Коли людина увечері випиває келих червоного вина, активується не лише захисний механізм клітин, а й підтримується робота серця.

Є багато переваг у тому, щоб випити келих червоного вина, коли захочеться, навіть якщо людина дотримується дієти. Згідно з дослідженням, це не тільки запобігає потягу до їжі, але й покращує кровотік. Це важливо для того, щоб до клітин транспортувалося більше поживних речовин. Таким чином стимулюється обмін речовин, полегшується нарощування м’язової маси та швидше вивільняється накопичений жир.

Слід розуміти, що вживання дуже великої кількості вина може порушити гормональний баланс і призвести до збільшення ваги. При ретельному підході та повній зміні раціону харчування слід не зловживати вином. Дозволяється випивати не більше одного келиха. Бажано робити це у вечірній час. Вино має бути обов’язково червоним. Інші напої вплинуть виключно негативно на організм.

При переході на низьковуглеводну дієту алкоголь краще виключити зі свого життя. Можна обходитися і без келиха червоного вина, хоча він і не завадить схуднення. Справа в тому, що речовину ресвератрол можна знайти не лише у червоному винограді. Воно також міститься в чорниці та полуниці.

Читайте також:  Як (і куди) жир йде з організму при схудненні - формула спалювання жиру

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я