Як правильно прати джинси: 6 корисних порад, щоб вони прослужили якнайдовше

32

Дуже важливо знати, як правильно прати джинси, щоб не зіпсувати улюблену річ та носити її довше. Експерти інституту Good Housekeeping із Великобританії поділилися способом прання джинсів.

Завжди вивертайте джинси навиворіт

У цьому випадку на синій тканині не з’являться запрані білі смуги та заломи, що вицвіли. Ні, вони рано чи пізно все одно виникнуть, якщо ви їх носите, а не зберігаєте в шафі. Але це станеться значно пізніше.

Завжди прайте без додавання кондиціонера

Сюрприз? А пояснення дуже просте: що сильніше ви пом’якшуєте тканину джинсів, то швидше вони зношуються.

Завжди прайте на щадному режимі

При мінімальній температурі та на обертах для делікатної тканини. Але адже джинси – не делікатна тканина, запитаєте ви? Якщо джинси ваш робочий одяг для укладання асфальту, то так. Але переважна більшість людей не ходить у джинсах на копальні копати золото, а носить їх як модний одяг. Тому – делікатний режим, пише “Нове вогнище”.

До речі, ті перші джинси, які шив Леві Страус для золотошукачів, були з настільки грубого брезенту, що ви б ніколи не визнали в них саме джинси.

Не кладіть надто багато речей у пральну машину

Чим щільніше ви наб’єте барабан пральної машинки, тим більше заломів буде на джинсах.

Не використовуйте режим автоматичного сушіння

Сушіть джинси тільки природним чином після віджиму, що щадить. Це збереже міцність тканини і вони не протиратимуться у вас там, де вони протиратися не повинні.

Не панікуйте

Ліняти – нормально для джинсів. Барвник індиго фарбуватиме воду для прання протягом усієї служби ваших штанів. Це нормально, правильно, добре та здорово. А ось білизну, з цієї ж причини, з джинсами прати – точно не варто. Синій бюстгальтер під колір джинсів це не той комплект, про який ви мрієте.

Читайте також:  Чи не замерзнути і не спітніти: як грамотно одягатися в холодну погоду

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я