6 причин, чому термос не тримає температуру

266
термос

Головне завдання термоса – утримувати температуру рідини або їжі всередині за паспортним часом. Але буває так, що термос остигає набагато раніше – і вже через кілька годин замість заявленої доби у вас виявляється прохолодна вода, а не окріп. Чому так відбувається і чи завжди це привід бігти за новим термосом – з’ясовуємо.

Термос заповнений не до кінця

Якщо ви купили занадто великий термос і часто заповнюєте його тільки до половини або й того менше – не дивуйтеся, що окріп остигає набагато швидше. Обсяг рідини безпосередньо впливає на ступінь утримання температури. Термос нічого не підігріває: він акумулює температуру. І, якщо в колбі залишається повітря, то тепло, що випаровується з рідини, починає обігрівати непотрібне повітря. При кожному відкритті колби ви будете впускати нову порцію повітря, і так по колу.

Що робити: заповнювати термос завжди до кінця, навіть якщо ви не плануєте випивати все. Купуйте ємність такого об’єму, щоб вам її вистачало в більшості випадків, або запасіться кількома термосами: меншим для коротких виходів і більшим для тривалих походів або кількох людей.

Постійне відкриття термоса

Найголовніша тепловтрата термоса йде безпосередньо – через відкриту кришку. Особливо сильно випаровується температура з харчових термосів із широкою шийкою. Найсильніші тепловтрати будуть за різких перепадів температури: коли ви відкриваєте термос на морозному, зимовому повітрі або в холодному приміщенні. При негативних температурах зовні теплоємність термоса знижується в середньому на 30-40 %.

Що робити: користуйтеся термосом рідше, якщо вам важливо зберегти температуру якомога довше. Не відкручуйте пробку до кінця – здебільшого для того, щоб налити чай у кухоль, достатньо відкрутити пробку лише злегка, особливо у гвинтових пробок. І не тримайте термос відкритим просто так – одразу міцно закручуйте і закривайте верхньою кришкою. Взимку укутуйте термос у що-небудь тепле – якщо не в термочохол, то хоча б у шарфик, кофту, фольгу або поролон.

Початкова температура – не окріп

Пити палючий окріп – не особливо приємно, навіть якщо на вулиці зима. Тому ви можете цілком резонно залити теплу воду градусів 60-70, щоб її було комфортно використовувати. Однак температура всередині термоса знижується постійно, і, природно, тепле охолоне набагато швидше.

Читайте також:  Вплив роману “Позивний для Йова” на сучасне українське літературне середовище

Що робити: навіть якщо вам не потрібен занадто гарячий напій, все одно заповнюйте термос рідиною з найвищою можливою температурою. Перед заповненням прогрійте стінки термоса: залийте в колбу звичайний окріп, залиште на кілька хвилин, потім злийте і заповнюйте потрібним напоєм.

Пошкодження корка

Мікротріщини на колбі або пошкодження силіконових прокладок істотно збільшує тепловтрати, оскільки порушується герметичність, і в посудину починає надходити непотрібне повітря. Перевірити несправність корка дуже просто: налийте будь-яку рідину в термос, щільно закрутіть корок і переверніть термос догори дном – якщо підтікає, значить, є проблема в корку.

Що робити: спершу перевірте справність силіконових прокладок – можливо, вони просто з’їхали. Брендові виробники термосів часто пропонують змінні пробки для своїх моделей термосів. На ринку можна знайти й універсальні пробки-клапани, головне – врахувати діаметр горлечка. Якщо ні так, ні сяк корок знайти не вдалося – пошукайте старий термос з рук і відкрутіть з нього корок. Щоб корок прожив довше – не перекручуйте його занадто туго і періодично прочищайте всі отвори і прокладки м’якими мийними засобами.

Пошкодження колби

Якщо жоден з вищеописаних варіантів точно вам не підходить, але термос продовжує зрадницьки остигати – найімовірніше, проблема в колбі. Причин може бути дві: або є пошкодження внутрішньої або зовнішньої колби, або сталася розгерметизація вакууму в простінках. Найчастіше пробоїна виникає у термосів зі скляними внутрішніми колбами – незважаючи на всі свої переваги, скло доволі крихке і може розбитися від будь-якого незручного падіння. Рідше, але постраждати може і нержавійка.

Розгерметизація при цілому на вигляд корпусі може відбуватися з різних причин, але джерелом найчастіше служить пошкодження внутрішньої трубки. На внутрішньому дні термосів часто встановлюється мідна трубка, через яку ще на виробництві відкачується повітря вакуумним насосом. При цьому нерідко вона не приварена. При ударах трубка може відлетіти або пошкодитися.

Читайте також:  Що робити, щоб пральна машина "їла" менше електрики?

Що робити: не жбурляйте і не кидайте термос. Ставтеся до нього акуратно і дбайливо. Навіть термос повністю з нержавіючої сталі не варто кидати на каміння і особливо вдаряти дном. Якщо трапилися пошкодження внутрішньої або зовнішньої колби, рішення стандартно одне – купити новий термос, без варіантів. Якщо у вас відсутній вакуум – можна звернутися в сервіс для лагодження, де полагодять розгерметизовану трубку і запаяють її кінчик. Однак ці заходи можуть бути виправдані, мабуть, тільки в тому разі, якщо у вас дорогий термос, який дешевше лагодити, ніж поміняти.

Брак на виробництві

Не виключений і такий варіант. Але його ви напевно розпізнаєте одразу: термос не триматиме температуру вже з коробки, новий і на вигляд абсолютно неушкоджений. У цьому разі розв’язання проблем очевидне – віднести бракований термос у магазин на повернення.

За інформацією експертів інтернет-магазину для дому ДомоТех, завжди якісні товари від Українських виробників.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я