Сестра Кіма загрожує США та ображає Джо Байдена

32

Останнім часом загострилися відносини між США та північнокорейським режимом. Тепер сестра правителя Кім Чен Іна гнівно обрушилася на Вашингтон.

 

Сестра Кіма загрожує США та ображає Джо Байдена

Північна Корея реагує на розширення військової співпраці США з Південною Кореєю погрозами та новими образами президента США Джо Байдена. Впливова сестра лідера Кім Чен Іна, Кім Йо Чжон, натякнула, що ядерні сили мають бути вдосконалені для завдання першого удару.

«Ми маємо покращити наші ядерні засоби стримування», – цитують її слова державні ЗМІ у суботу. Зокрема, за її словами, «друге завдання» стримування має бути доведене до досконалості. Ізольований уряд Північної Кореї піддається жорстким міжнародним санкціям через свою програму ядерної зброї.

Кім розкритикувала «Вашингтонську декларацію», яку було оприлюднено кілька днів тому під час державного візиту президента Південної Кореї Юн Сук Йоля до США. У ній США, серед іншого, запевнили свого союзника, що братимуть активнішу участь у плануванні «розширеного стримування» і направлять на Корейський півострів більше стратегічних систем озброєнь, включаючи атомні підводні човни. Під розширеним стримуванням США мають на увазі весь спектр своїх військових можливостей захисту Південної Кореї – включаючи ядерні.

Кім звинувачує Байдена в «старості»

Говорячи про зростаючу напруженість у відносинах з Північною Кореєю, Байден також заявив, що ядерна атака проти США або їхніх партнерів означатиме «кінець будь-якого режиму, який здійснить такі дії».

На це Кім відповів, що це можна зрозуміти як «безглузду заяву людини зі старечим маразмом». Високопоставлений партійний чиновник звинуватила Вашингтон та Сеул у проведенні ворожої політики. Юн назвав її “дурою”. “Видаючі бажане за дійсне США і Південна Корея в майбутньому будуть зустрінуті з більшою силою”.

Читайте також:  Amazon збільшив продажі та прибуток

Північна Корея в минулому кілька разів жорстко лаяла Байдена, називаючи його «шаленим собакою». Байден назвав північнокорейського правителя тираном.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я